Lampa do łazienki

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
yokoyoko

Re: Lampa do łazienki

Post autor: yokoyoko » 20 kwie 2018 11:19

Lampa sufitowa powinna być najlepszym rozwiązaniem dla łazienki. Zdecydowanie powinieneś rozważyć rozwiązanie tego typu. Pytanie, czy masz na oku sklep z którego chciałbyś się zaopatrzyć? Bo ja za namową znajomego postawiłem na doskonałą ofertę od profizorka.com. Produkty z ich oferty praktycznie rozświetlają cały mój dom, nie tylko łazienke. :)

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 25 kwie 2018 15:41

Kiedy ja urządzałam łazienkę, to bardzo zależało mi na tym, aby lampa dawała przede wszystkim dobre światło, bo jest to miejsce, w którym każdego dnia się maluję, ale żeby także była takim dopełnieniem nowoczesnego wystroju tego pomieszczenia. Szczególnie spodobały mi się takie wiszące kule, z tego względu, że wyglądają naprawdę bardzo designersko, ale też nie spotkałam się wcześniej z takimi w sklepach stacjonarnych.

Angelika1993

Post autor: Angelika1993 » 26 kwie 2018 12:44

mi się podobają małe lampki :)

mamuśka31

Post autor: mamuśka31 » 15 cze 2018 17:43

W łazience dobre oświetlenie jest bardzo ważne. Trudno wyobrazić sobie nez niego wykonanie porządnego makijażu czy choćby regulację brwi.
Dlatego oprócz głównej lampy dobrze jest też umieścić w łazience dodatkowe punkty świetlne, np. w pobliżu lustra. W tym sklepie mają całe serie lamp: www.kanluxforhome.pl . Łatwo znaleźć takie oświetlnie, które będzie tworzyło spójną całość.

listek

Post autor: listek » 22 cze 2018 17:29

zgadzam się z mamuśka, nie wyobrazam sobie robic makijazu przy fatalnym oswietleniu :D dlatego my zamontowalismy nowoczesne oswietlenie z philipsa http://www.lighting.philips.pl/edukacja ... swietlenie jest tu wpis m.in o natężeniu swiatła które jest bardzo ważne dla oczu :)

elabarbara

Post autor: elabarbara » 19 lip 2018 08:06

Wiele sklepów prezentuje nowoczesne modele oświetlenia, ale chyba najbardziej wyjątkowe jakie znalazłam są w sklepie https://szykownydom.com . Z tego co wiem ich znakiem rozpoznawczym jest nowoczesność tak więc myślę, że znajdziesz coś dla siebie :) sama się rozglądam w tym sklepie za oświetleniem do domu ale ciężko się zdecydować skoro wszystkie są takie ładne.

Makaron

Post autor: Makaron » 13 sie 2018 14:56

Ja jestem zwolenniczką stylu skandynawskiego i znalazłam piękne lampy na Acerto: https://www.acerto.pl/pl/c/Kuchnia/32 Cała łazienka jest biała więc czarne lampy Luca idealnie się wpisały. Są widoczne, bardzo ładne, dają miłe światło i są nieoczywistym wyborem do łazienki, a o taki efekt mi chodziło. Polecam, mają piękne lampy nie tylko do takich wnętrz jak moje :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”