Gdzie na wakacje?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Martusia87

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Martusia87 » 22 paź 2018 22:02

Bali może i faktycznie jest fajne, ale nie wiem czy wiecie, że jednym z najpiękniejszych górskich regionów na całym świecie są Bieszczady :) Zobaczcie sobie najlepiej ile w Bieszczadach można znaleźć cudownych miejsc, które bez problemu można odwiedzić wraz z dziećmi !! :)

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 23 paź 2018 11:05

Jesienną końcówkę wakacji zdecydowaliśmy się spędzić na Kaszubach. Wybór ten okazał się doskonały, gdyż największą atrakcją wyjazdu okazał się Dwór Lisewski, w którym mieliśmy okazję wypocząć. Zdecydowaliśmy się na tamtejszy pakiet rodzinny wakacyjny, w którego skład wchodziły posiłki, dostęp do placu zabaw, stanowisko z xboxemczu prześliczny, okoliczny park!

Rzepa

Post autor: Rzepa » 27 paź 2018 16:49

My też postanowiliśmy spędzić jesień nietuzinkowo, tak więc wybraliśmy się do Kościeliska. Pogoda trochę i może nie dopisała, ale na szczęście piękne apartamenty Kościelisko zdały egzamin celująco !! Chciałabym na co dzień mieszkać w tak komfortowych warunkach jak te, w których miałam przyjemność spędzać mój jesienny urlop. Dobrze, że są u nas w Polsce jeszcze takie piękne i zadbane miejsca, po takim urlopie aż chce się żyć !!

Mannia

Post autor: Mannia » 12 lis 2018 10:23

Warto doceniać polskie rejony i okolicę! Dlatego właśnie ostatnie wakacje spędziliśmy w Gdańsku, w malowniczym i bardzo komfortowym apartamencie Uno. Lokalizacja w centrum Gdańska pozwoliła nam na dokładną eksplorację lokalnych smaczków, przy okazji bardzo wypoczęliśmy. Trójmiasto to aktualnie moje ulubione miasto, aż chce się tu mieszkać!

Kazoo

Post autor: Kazoo » 13 lis 2018 18:33

Ja wybieram się na Bliski Wschód! Już nie mogę się doczekać. Od lat marzyła mi się taka podróż, a nie tam Bałtyk i Tatry na zmianę... :) W tym roku mogę sobie pozwolić wydać troszkę więcej i lecę z Prestige Luxury Tours na taką wycieczkę na Bliski Wschód. Ogólnie biuro jest znane i polecane. Na pewno nikt w takiej cenie nie gwarantuje tyle, co oni - to pewne! Dodatkowo taka wycieczka to gwarancja indywidualnego dopasowania programu, samych luksusów i najwyższego standardu. Słyszałam też, że niektórzy bardziej znani mogą mieć wakacje zorganizowane dyskretnie i anonimowo - to też na pewno plus dla wielu osób. Mi jeszcze taka sława nie grozi, więc nie skorzystam :D Nie mogę się doczekać, naprawdę!

MochMat
Kontakt:

Post autor: MochMat » 14 lis 2018 20:08

Cześć!

Planujemy urlop, ale pierwszy raz poza Europę, trochę się boję.
Czy któraś z mam była z małym dzieckiem w Egipcie albo Tunezji?
Jakieś polecane wycieczki?
Może biuro podróży?
Planujemy wylot w okresie zimowym, może są jakieś promocje w tym czasie warte uwagi?
Byłabym wdzięczna za wszelki porady dotyczące miejscowości Sharm el Sheikh <3
Ostatnio zmieniony 04 gru 2018 21:12 przez MochMat, łącznie zmieniany 1 raz.

Kinkietka

Post autor: Kinkietka » 15 lis 2018 15:01

Marzę o Chorwacji, może uda mi się pojechac jeszcze w tym roku.

Chylon

Post autor: Chylon » 16 lis 2018 15:18

Ja dopiero teraz znalazłam nieco czasu na organizację wakacji. Dzięki Bogu, bo chyba bym oszalała bez wypoczynku! Mój wybór padł na nasz kraj, a dokładnie górskie, Zakopiańskie klimaty. Bardzo dawno nie byłam w tych okolicach, a za namową znajomej postanowiłam odwiedzić hotel Carlton. Komfort i wygoda w samym centrum Zakopanego to dokładnie to, czego mi trzeba. Nie mogę się doczekać wyjazdu. :)

lana52

Post autor: lana52 » 21 lis 2018 23:21

Jeśli masz ograniczony budżet, powinieneś zapoznać się z tym artykułem: freezl.pl/blog/polska-za-darmo-gdzie-pojsc-w-warszawie-wroclawiu-i-krakowie-bez-oplaty-za-wejscie - opisano w nim ciekawe miejsca w Warszawie oraz w wielu innych miastach, które można zobaczyć za darmo...

Marianna 152

Post autor: Marianna 152 » 22 lis 2018 21:29

Chcąc zaznać trochę ciepła w okresie zimowym proponuję wybrać się do Iranu. Znakomite atrakcje oferuje Wytwórnia Wypraw w swej propozycji wyjazdu na styczeń. Jest to wycieczka objazdowa, która ma znakomicie rozpisany plan wyjazdowy i atrakcyjną cenę. Ja już zabukowałam wyjazd by skorzystać z tej oferty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”