dobre gatunkowo ubranka dla dziecka

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
izabiznes

dobre gatunkowo ubranka dla dziecka

Post autor: izabiznes » 28 lip 2017 12:27

Witajcie !Mam do Was prośbę może doradzicie mi gdzie kupię dla malucha ubranka . Macie jakies ulubione sklepy gdzie kupujecie? Ja niedawno kupiłam dla mojej córeczki czapeczki niemowlęce i jestem bardzo zadowolona z nich . Polecie mi gdzie jeszcze kupujecie ?

MojaGazetka

Re: dobre gatunkowo ubranka dla dziecka

Post autor: MojaGazetka » 29 lip 2017 22:53

Fajne promocje i dobrej jakości ciuszki można znaleźć w wielu sklepach, trzeba tylko mieć czas poszukać :) Rzuć okiem na naszą aplikację Moja Gazetka, bo mamy największa bazę gazetek sklepowych w Polsce. Łatwo upolować coś fajnego dla dzieciaków :D Iwona z Mojej Gazetki :love:

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 28 sty 2018 20:31

Mi udało się wyszukać ostatnio dobrej jakości bluzy chłopięce, a że ostatnio kupię głównie w sieci, to posyłam Wam na nie namiary bananakids.pl. Na pewno każda z mam docenia uroki sklepów internetowych, szczególnie, że dzieci niezbyt chętnie współpracują z nami podczas zakupów, a chłopcy, to już szczególnie na zakupach w sklepach odzieżowych są najmniej zainteresowani ubraniami i ich przymierzaniem.

Clary084

Post autor: Clary084 » 05 lut 2018 19:38

A szukałyście może w tym sklepie - kochanyurwis? Widziałam, że wybór jest bardzo duży i ubrania są naprawdę wysokiej jakości. Ceny też nie są wygórowane. Można tam znaleźć ubranka zarówno dla maluśkich dzieci jak i trochę większych. Ważne żeby takie ubranka były wykonane z bezpiecznych dla dziecka tkanin, na które nie posiada alergii.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 13 lut 2018 08:26

Otóż to, nie można bagatelizować tego, jakie ubranka noszą Wasze dzieci. Najlepiej robić takie zakupy w sprawdzonych sklepach, które gwarantują odpowiednią jakość produktów. Warto zajrzeć do sklepu Zabawka i wyprawka, bo sporo osób kupuje właśnie u nich. Myślę, że przypadnie Wam to do gustu.

Karotka

Post autor: Karotka » 12 mar 2018 18:53

Znalezienie ubranek dobrych gatunkowo bywa momentami bardzo trudne, sama nie spodziewałam się że może to okazac się takim wyzwaniem. Jeżeli jednak zależy Ci na takich zakupach to może zajrzyj na lencia.pl, wiem, że tam pojawiają się ubrania bardzo dobre gatunkowo

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 25 mar 2018 19:45

Zgodzę się z Tobą, że znalezienie takich ubranek jest bardzo trudne, dlatego ja zawsze staram się wybierać sklepy, które zajmują się tylko sprzedażą odzieży dziecięcej, ponieważ muszą być dobrej jakości - w końcu to ich podstawowy biznes.

izabela44

Post autor: izabela44 » 10 kwie 2018 11:38

Wiadomo, dobra jakość ubranek dla naszych dzieci jest bardzo istotna, bo można zapobiec wszelkiego rodzaju alergiom skórnym, które dopadają teraz co drugiego malucha, więc trzeba być szczególnie ostrożnym. Ale nie ma też co przepłacać, bo często bywa tak, że producenci ciuszków, zasłaniając się certyfikatami jakości proponują za zwykłe body taką cenę, że głowa mała. Szczególnie, że dziecko zaraz wyrośnie. Ostatnio trafiłam na fajną stronkę z ubrankami dla dzieci KochanyUrwis. Mają i szeroki asortyment, i dobre ceny.

gosh

Post autor: gosh » 11 kwie 2018 13:54

W Reserved są dobre jakościowo ubranka.

Karotka

Post autor: Karotka » 14 maja 2018 17:30

Na pewno będą Ci potrzebne ubranka dla maluszka. W tym celu polecam zajrzeć tutaj: lencia.pl - ubranka dziecięce. Wybór jest bardzo duży - między innymi body, śpioszki, pajacyki - a to wszystko wykonane z najwyższej jakości materiałów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”