zmiana podłogi w salonie

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
grazynka12

Re: zmiana podłogi w salonie

Post autor: grazynka12 » 30 lip 2019 23:00

Jeśli chcesz zmienić podłogę w kuchni czy też salonie najlepiej będzie jak postawisz na jakość a dokładnie mam na myśli niemieckie panele podłogowe. Niemiecka jakość to gwarancja że będą służyć lata bez problemów. Wystarczy że będziesz o nie dbać a będą cieszyć oko latami.

szyszka

Post autor: szyszka » 09 sie 2019 17:57

W salonie tylko drewno (świetną jakość drewna ma np. Gajewski). Płytki wyglądają tandetnie, a już te imitujące drewno to jakieś nieporozumienie.

bierendaa

Post autor: bierendaa » 10 sie 2019 20:41

Z podłogą na pewno bedzie bardzo dużo pracy. Może w wystarczy zmiana mebli, kilku dodatków dekoracyjnych?

extraportfel

Post autor: extraportfel » 19 sie 2019 12:22

Nowa podłoga w salonie całkowicie odmieni wnętrze! Jednak może to być całkiem spory wydatek. Warto zastanowić się, czy nie przydałaby się mała pożyczka na jego pokrycie.

ajaleili

Post autor: ajaleili » 27 sie 2019 16:15

Ja mam parkiet i polecam wam grunt epoksydowy 2-składnikowy, mam już parkiet ponad 8 lat i jest w naprawdę w świetnym stanie mimo tego, że mam dwójkę małych dzieci to podłoga jest jak nowa! Polecam wam :)

goldensilver

Post autor: goldensilver » 29 sie 2019 08:01

Zamawiałam. Porządny parkiet i nawet dzieci mu nie straszne. Trzyma się bardzo dobrze. Wolę kupić coś porządnego na lata a nie co roku wymieniać

baasia88

Post autor: baasia88 » 27 wrz 2019 20:34

extraportfel pisze:
19 sie 2019 12:22
Nowa podłoga w salonie całkowicie odmieni wnętrze! Jednak może to być całkiem spory wydatek. Warto zastanowić się, czy nie przydałaby się mała pożyczka na jego pokrycie.
A skoro już mowa o pożyczce to świetna jest firma Provema. Na ich stronie szybko można wypełnić wniosek o potrzebne pieniądze, które na kocie pojawią się już chwile potem. Bardzo korzystna oferta, wszystko szybko i bezpiecznie. Polecam poczytać więcej na ich stronie.

KonradSkal

Post autor: KonradSkal » 29 lis 2019 12:33

Witam montowaliście kiedyś parkiety ? Gdańsk jest moim miejscem zamieszkania i stamtąd też zamawiałem podłogi Za miesiąc będę remontował dom i rozważam co mogę fajnego zrobić. Chcę się wszystkim sam zająć, ale nie mam aż tak rozległej wiedzy na ten temat. Będzie mi bardzo miło jeśli ktoś mi doradzi jakieś ciekawe rozwiązania.

Narenya

Post autor: Narenya » 09 gru 2019 13:00

Jak szukacie ładnych podłóg, solidnych i w dobrych cenach to polecam sklep Eurodom w Gdańsku. Kupowałam tam podłogi do mieszkania podczas remontu i jestem zadowolona z tego jak wyglądają ;)

Polalola

Post autor: Polalola » 14 sty 2020 15:15

Moim zdaniem płytki w salonie to dość oryginalne rozwiązanie. Sprawdzi się tylko, jeśli dołączysz do tego ogrzewanie podłogowe, żeby „nie ciągnęło” od płytek. Ja takie rozwiązanie zastosowałam w łazience i kuchni, korzystałam z usług firmy, która kładła mi maty grzejne. Jestem bardzo zadowolona. Mogę precyzyjne ustawić temperaturę grzania, zależnie od potrzeb. Maty są bardzo wydajne, świetnie sprawdzają się o każdej porze roku. Montaż przebiegł bezproblemowo i sprawnie, do tego fachowcy doradzili mi najkorzystniejsze rozwiązanie. Maty są bardzo cienkie więc nie podnoszą poziomu podłogi. Mam bardzo ładne, nowoczesne termostaty i dzięki temu system jest bezobsługowy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”