Jeśli nie własny biznes, to co?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
elabarbara

Re: Jeśli nie własny biznes, to co?

Post autor: elabarbara » 30 paź 2017 17:23

W każdej pracy, czy biznesie każdy dąży by osiągnąć sukces. Ale wiemy że to nie jest takie łatwe jakby się wydawało. Sukces w pracy zależy tak naprawdę tylko od Ciebie. Nie musisz być najlepszy. Zasada „po trupach do celu” nigdy nie zaprowadzi Cię na szczyt.

fiona24

Post autor: fiona24 » 01 lis 2017 01:11

A może inwestycja w nieruchomości? Mój brat jakiś czas temu zainwestował pieniądze w zakup mieszkania, które teraz wynajmuje. dużo osób teraz tak robi, mają comiesięczny zysk do pensji, a oprócz tego pieniądze ukryte w mieszkaniu które zawsze można sprzedać.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 05 gru 2017 16:49

Ja póki co nagromadziłam już pewną kwotę i chcę ją poszerzyć nie co. Szukałam ciekawego sposobu na zarobie trochę pieniędzy poprzez inwestowanie i trafiłam na stronę fastinvest.com/pl . To platforma, która umożliwia inwestowanie swoich pieniędzy w kredyty w całej Unii Europejskiej. Dzięki nim pieniądze sama się rozmnażają, przy minimalnym wkładzie pracy. Według mnie może być to ciekawa forma zarobku.

izabela44

Post autor: izabela44 » 05 gru 2017 17:36

Jeśli nie własny biznes, to praca na etacie. W taki sposób też można odnieść sukces. Tylko trzeba znaleźć firmę, która da Ci stabilne zatrudnienie, na dobrych warunkach. Jeśli nadal szukasz pracy to może ta w charakterze doradcy finansowego Ci się spodoba? Probitas Finance szukają teraz pracowników, rzuć okiem. Mają bardzo opłacalne warunki współpracy.

płytkowa

Post autor: płytkowa » 09 lut 2018 12:48

Na twoim miejscu przemyślałabym jednak założenie własnego biznesu. Od zawsze moją pasją był sport i wreszcie odważyłam się na założenie własnej siłowni. Z pomocą moich przyjaciół wyszukaliśmy niezbędne materiały, jak specjalne podłogi sportowe, które są praktyczne i nowoczesne. Warto uwierzyć w siebie! ;)

biedroska

Post autor: biedroska » 14 sty 2019 23:02

To jakaś fajna, rozwijająca praca ;) A jak takiej nie możesz znaleźć, to może problem tkwi np w samym cv? Ja swoje robiłamw takim kreatorze - szybkie cv i wyszło ekstra! Pracę tez mi sie udało szybko fajną znalezc ;)

Suzana

Post autor: Suzana » 17 mar 2019 15:52

Dzięki wielkie za polecenie szybkiecv! Bardzo fajny kreator :)

Biznestata

Post autor: Biznestata » 07 wrz 2019 14:51

Oczywiście własny biznes to spore ryzyko, czasami nie warto ryzykować i lepiej dołączyć do czegoś sprawdzonego. Ja teraz właśnie zostałem agentem od odszkodowań. Współpracując z EuCO możesz być na własnej działalności lub co ciekawe na umowie zleceniu, wiec opcja dobra dla tych, którzy nie chcą zakładać własnego biznesu.
Strona internetowa BiznesMamy.pl należy do agenta EuCO (firma odszkodowawcza) - Mariusz Wyżkiewicz, telefon: +48 509 633 073, e-mail: m.wyzkiewicz@euco.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”