Sprzątanie w biurze i w domu

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
franksa

Re: Sprzątanie w biurze i w domu

Post autor: franksa » 24 kwie 2019 13:14

W domu wiadomo że robi się to samemu, nie wynajmuje pań od sprzątania. Do biur jednak korzysta się z usług specjalistycznych firm.

Jerzy Maciejewski

Post autor: Jerzy Maciejewski » 29 kwie 2019 07:08

Też jestem zwolennikiem zlecenia firmie dbania o czystość. Znaja się na tym mają profesjonalny sprzęt i środki, Z mojego doświadzczenia z firmą Romwit wynika że takie rozwiązanie świetnie się sprawdza. Nasze biura są zawsze czyste, a dzięki serwisowi dziennemu w salach konferencyjnych też zawsze panuje porządek i spokojnie można porozmawiać z klientemi

fiona45

Post autor: fiona45 » 24 maja 2019 11:30

Do sprzątania mogą się przydać różne ciekawe produkty. Wiele osób szuka ciekawych propozycji w dobrej cenie, bo oszczędzamy na wszystkim.

drakaris

Post autor: drakaris » 25 maja 2019 22:03

W sumie jeżeli chodzi o sprzątanie, to mam bardzo fajną stronę, którą polecił mi znajomy: mopy-ceg. Jest tam mnóstwo zatowarowania związanego ze sprzątaniem na przykład wózki do sprzątania, w sumie od mopów po chemię gospodarczą - o ile można to tak nazwać :D. Jeżeli szukacie czegoś do biura lub sprzątania profesjonalnego to zachęcam do sprawdzenia. W sumie nie wiedziałem, że przy tych wózkach jest kuweta :D

KasiaKasiunia

Post autor: KasiaKasiunia » 10 cze 2019 08:20

Zdecydowanie uważam, że sprzątanie biura trzeba powieżyć firmie u nas jest to Romwit robią to profesjonalnie i zawsze jest porządek, ponieważ w mojej firmie są biura wielkopowierzchniowe i mamy sale konferencyjne w których w ciągu dnia spotykamy sie z klientami to mamy też usługę serwisu dziennego dzięki temu nasze sale konferencyjne i pomieszczenia kuchene dla pracowników są na bieżąco sprzątane

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”