Wakacje tropicalne

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Dżej89

Re: Wakacje tropicalne

Post autor: Dżej89 » 01 lut 2018 13:01

Przyznam się szczerze, że zawsze marzyłam o wycieczce w tropikalne miejsce. Jednak raz pieniędzy nie było raz czasu... Ale ostatnio przeglądałam różne propozycje i trafiłam na biuro Rico Travel, która ma do zaoferowania wycieczkę fakultatywną Dominikana. Pomysł wydał mi się całkiem fajny, ale jak przeglądnęłam dokładnie ich ofertę co można tam zobaczyć czyli: wyspę Bacardi, Playa Blanca, Saonę i inne piękne miejsca. Nie było już mowy, że wybiorę coś innego. W szczególności spodobała mi opcja Saona Private Ultra All Inclusive w całkiem niezłej cenie. Sami się przekonajcie, dlaczego warto jechać do Dominikany.

Koraa

Post autor: Koraa » 14 lut 2018 20:43

A może by tak Sycylia? Ja chętnie wybrałabym się właśnie w tym kierunku :) Według mnie jest to świetne miejsce na wakacje. Jeżeli mi się uda to pojadę sobie w tym roku. Jeżeli nie to na przyszły rok już na 100% pojadę. Uważam, że Sycylia ma swój urok i warto się tam wybrać :)

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 04 mar 2018 17:34

Ja już wspominałam, że w tym roku u nas akurat Grecja, ale rzeczywiście, na takich tropikalnych, egzotycznych wakacjach byliśmy w trakcie ostatniego naszego urlopu z Itaką z tego typu ofert akurat na Wyspach Zielonego Przylądka i wróciliśmy zachwyceni

Calineczk4

Post autor: Calineczk4 » 21 sie 2018 19:49

My w tym roku odwiedziliśmy Maltę, piękne miejsce :) Przywieźliśmy super wspomnienia i brązową opaleniznę. Nie mogłam tylko dojść do ładu z wysuszoną skórą, ale na szczęście ostatnio koleżanka poleciła mi Termissę i pomogla.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 27 sie 2018 21:13

Najlepiej szukać tego typu ofert z pomocą biura podróży. Czasami można trafić na niezwykle atrakcyjne wycieczki last minute, po groszowych cenach. Tak też się stało w przypadku usług korzystam od bardzo dawna. Często posiadają mega promocje i oferty, dzięki którym podróżowanie jest fantastyczne i tanie!

thunder

Post autor: thunder » 28 sie 2018 08:35

Nie rozumiem czemu ludzie tak często jeżdżą za granicę, przecież Polska jest piękna i można tyle zwiedzić!

Working mommy

Post autor: Working mommy » 13 gru 2018 10:47

Bez wątpienia egzotycznym kierunkiem wakacji jest Azja. Mi marzy się Wietnam albo Singapur, bo tam dopiero można przeżyć przygodę życia :) Nawet myślałam, żeby zaplanować 2 - 3 tygodniową wycieczkę w tamte rejony. Znalazłam ofertę biura CT Poland, gdzie w cenie jest wszystko: ubezpieczenie, przeloty, noclegi, wyżywienie, opieka polskiego pilota. Chyba się skuszę ;)

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 14 kwie 2019 14:43

O ja, chciałabym na wakacje tropikalne pojechać, ino gdzie? Można powiedzieć, że wszędzie jest fajnie, ale jak się zna język i cokolwiek na temat danego miejsca wie. Myślę, że w tym roku znów czeka mnie polskie morze, ale tym razem zrobię coś ciekawego. Kupię butle do nurkowania i zapiszę się na kurs. Zawsze to inaczej, niż tradycyjnie, w domu czy plackiem na plaży.

marzenawitek

Post autor: marzenawitek » 15 kwie 2019 10:11

Planów nadal brak, więc wszelkiego rodzaju porady i polecenia również chętnie przyjmę. Przede wszystkim zastanawiamy się nad tym czy tego roczne wakacje spędzać w Polsce czy jednak za granicą.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 16 kwie 2019 16:23

Taki wyjazd najlepiej ogarniać z pomocą agencji turystycznej. Wtedy wychodzi znacznie taniej. Może coś z oferty Kos Travel Cię zainteresuje? Sam, już od bardzo dawna poruszam się po świecie dzięki ich atrakcyjnym promocją. Warto, uwierz!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”