Sprzątanie domów, biur

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
SoczkuSik

Re: Sprzątanie domów, biur

Post autor: SoczkuSik » 31 lip 2018 16:51

Do takiego sprzątania to najlepiej zatrudnić jakąś fachową sprzątaczkę :)

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 21 sie 2018 14:51

Jeżeli chodzi firme która profesjonalnie podchodzi do tematu usług sprzatania biur to polecam Ci profesjonalną firme sprzątającą Eclear, która również pisze ciekawego bloga. w którym pomaga wybrać firmę sprzatającą. Opowiada mniej wiecej o tym jak poznać dobrą firmę sprzatającą świadczącą na poziomie usługi sprzątające.

Werka

Post autor: Werka » 24 wrz 2018 11:06

też się wypowiem w temacie bo jestem zadowolona ze współpracy z Romwit
Współpracowałam z innymi firmami przed Romwita, ale ponieważ jestem pedantką i sprawdzam każdy zakamarek trudno jest współpracować ze mną, bo jak usłyszałam nie jeden raz się czepiam.
Teraz tak nie jest chociaż moje przyzwyczajenia się nie zmieniły tylko w końcu trafiłam na profesjonalistów, i we wszystkich zakamarkach czysto.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 26 wrz 2018 19:31

Wiadomo, takie usługi są potrzebne i bez nich ciężko sobie wyobrazić dzisiejszy rynek. To szczególnie interesujące dlatego, że przecież wykorzystując sprzęty od Fair Play Plus, będziecie w stanie najskuteczniej zadbać o utrzymanie czystości. Pamiętajcie o tym.

lana52

Post autor: lana52 » 25 lis 2018 22:22

Niezwykle popularne bywa również sprzątanie po zgonach co oferuje chociażby firma pozgonach.pl - czy według Was warto skorzystać z tej opcji, czy samemu uprzątnąć mieszkanie?

Chylon

Post autor: Chylon » 22 gru 2018 15:12

Przez jakiś czas, na terenie naszego biura korzystaliśmy z usług pani do sprzątania. Jednakże, nie dawała sobie rady z całą powierzchnią. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług profesjonalistów i fachowców. Wybór padł na ekipę Axona. Powierzchnię naszego biura zawsze doprowadzają do należytego porządku, dzięki czemu biuro ponownie nadaje się do pracy w przyjemnych i estetycznych warunkach.

Ajlar

Post autor: Ajlar » 27 gru 2018 21:13

Szczerze mówiąc nie wiem czy dobra opcją jest korzystanie z usług firm sprzątających. Tak naprawdę to generuje dodatkowe koszty. Sprzatanie biura nie jest bardzo wymagające - wystarczy mieć odpowiednie środki i dobre czyściwo bawełniane i bez problemu można szybko zrobić porządek. Do czyszczenia powierzchni biurowych warto kupić profesjonalnie preparaty takie jak oferuje firma Verde Avis. To dystrybutor środków chemicznych przeznaczonych do czyszczenia różnych powierzchni oraz akcesoriów do sprzątania oraz akcesoriów higienicznych.

malwinka69

Post autor: malwinka69 » 16 sty 2019 00:48

Moim zdaniem firmy sprzątające także mają dobre środki chemiczne, o wiele silniejsze niż chemia domowa. Uważam, że firma sprzątająca z dobrym sprzętem czyszczącym wraz z chemią - skutecznie skraca się im czas sprzątania. U nas sprzątają panie z http://impuls24.pl/zakres-uslug/sprzatanie/ i sprawnie im to idzie. Po wszystkim pięknie pachnie, zwłaszcza w toaletach.

thunder

Post autor: thunder » 16 sty 2019 10:23

Na rynku jest pełno firm, które można by wynająć do takiej pracy.

cholak008

Post autor: cholak008 » 17 sty 2019 19:20

Wykorzystanie właściwej chemii gospodarczej wspomoże nas przy codziennym sprzątaniu, zarówno biur jak i domów. By od bardzo dawna w tego typu produkty zaopatrujemy się od Ema-Pol https://ema-pol.com.pl/ . Niebywała jakość, żaden brud nie ma szans z tymi produktami!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”