Biznesowa ciąża

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
ubki

Re: Biznesowa ciąża

Post autor: ubki » 19 maja 2018 15:15

Z bloga gdzieciaki dowiesz się jak dbać o dziecko w ciąży, o tym jakie witaminy warto przyjmować i czy należy jakoś szczególnie zmienić swoje życie.

mama89

Post autor: mama89 » 29 maja 2018 07:58

Prawdą jest, ze ciaża nam niestety nie pomoże w biznesie. Jednak dziecko, to wiele ograniczeń, a nie zawsze jest odpowiedni czas na ciąże. Na rynku dostępne są tabletki po. Osobiście uważam, ze kazda kobieta powinna mieć wybór i decyzja o posiadaniu dziecka powinna być w pełni świadoma. Co sądzicie na temat takich tabletek?

jasia1

Post autor: jasia1 » 30 maja 2018 14:16

Stres związany z pracą to nic dobrego, szczególnie w ciąży. Jeżeli chcecie mieć pewność, że dziecko prawidłowo się rozwija, to może warto zrobić sobie badania genetyczne? Bardzo dobrym badaniem jest na przykład amniopunkcja, wykonuje się ją po zakończonym 14. tygodniu ciąży. Poczytajcie o tym więcej w internecie.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 08 cze 2018 06:32

Prawda jest taka że kobiety w obecnych czasach stawiają na karierę, a gdy decyduja się na dziecko to zaczynają się schody. Dlatego warto znać ten adres polmedis.pl. Słyszałam o tej klinice same pozytywne opinie. Pomagają każdej kobiecie, która ma problemy z zajściem w ciążę. Tu zostaną dokładnie przebadane i po otrzymaniu wyników lekarz decyduje o dalszym leczeniu. Czasami wystarczy udrożnić jajniki. Nie raz to partner musi oddać plemniki do badania. Możliwosci jest sporo by pomóc parze pragnącej mieć dziecko. W ostateczności można skorzystać z zabiegu in vitro.

lana52

Post autor: lana52 » 19 cze 2018 20:56

Moje drogie a jak radzicie sobie z problemami stomatologicznymi w ciąży? Czy macie jakieś doświadczenia z leczeniem kanałowym albo z innymi zabiegami? Mnie czeka endodoncja i trochę się obawiam jak to jest ze znieczuleniem. No i szukam też dobrego gabinetu, gdzie wykonają ten zabieg poprawnie. Raczej nie chciałabym za parę miesięcy dowiedzieć się, że boli, bo kanał źle wypełniony.

monika8934

Post autor: monika8934 » 31 lip 2018 23:18

No właśnie jak sobie radzić?
Ostatnio zmieniony 30 sie 2018 23:55 przez monika8934, łącznie zmieniany 1 raz.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 13 sie 2018 11:49

Jeżeli masz problem z zajściem w ciążę to koniecznie poczytaj sobie o tym
inofem.
Mojej koleżance polecił to lekarz. Czytałam, że skuteczność Inofemu została potwierdzona badaniem z udziałem polskich pacjentek
co ważne bo wiemy, że lek naprawdę działa.
Dodatkowo Inofem zawiera odpowiednio dużą, rekomendowaną przez ginekologów dawkę mio-inozytolu (2000 mg) oraz kwas foliowy, który należy przyjmować minimum trzy miesiące przed planowaną ciążą by zmniejszyć ryzyko wad układu nerwowego. Podczas przygotowań do ciąży warto o tym pamiętać.

izabela44

Post autor: izabela44 » 21 sie 2018 11:53

Wszyscy wiemy jak wygląda obecnie rynek pracy. Czasami nieplanowana ciąża może być przyczyną utraty pracy. Dlatego w przypadku takiej wpadki warto rozważyć pigułki z Girlinneed. To pigułki do tzw. aborcji farmakologicznej. Osobiście nie widzę w tym nic złego. To powinna być decyzja osobista każdej kobiety i dobrze, gdy jest jakieś wybór.

Mannia

Post autor: Mannia » 14 wrz 2018 13:51

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak sporym kłopotem są mdłości, właśnie na spotkaniach biznesowych. Najlepszą radą jest sugerowanie się zaleceniami lekarza. Ja na przykład, poza specjalistycznymi badaniami ultrasonograficznymi mogłam liczyć na fachową poradę ze strony doktora Kubiaka z gabinetu w Koninie. Jego wskazówki pomogły mi uniknąć przykrości w czasie wykonywania pracy. :)

muffinka

Post autor: muffinka » 26 wrz 2018 20:43

na pewno jeśli mama czuje sie dobrze to nie ma co rezygnowac z pracy tylko trzeba o siebie zadbać, pomysleć o diecie, witaminach, ja jeszcze przed ciążą zaczęłam brać mama dha premium, na mdłości dobry jest imbir, a jeśli niestety ciażę źle znosimy to lepiej zwolnić i przekazać obowiązki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”