Kreatywne wnętrze

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Martusia87

Re: Kreatywne wnętrze

Post autor: Martusia87 » 15 cze 2018 20:50

Moim zdaniem ciężko zdefiniować jakie wnętrze jest kreatywne, bo dla każdego to słowo może oznaczać co innego, ale ja jestem podobnego zdania co Wy. Lepiej takie rzeczy pozostawić projektantom i architektom ;) Ze swojej strony mogę polecić zajrzeć na stronę udzielaarchitekci. Jest to biuro projektowe z Krakowa, które wykonało projekt mojego domu i powiem Wam szczerze, że jestem strasznie zadowolona z efektu ! Szczerze polecam ich usługi !

BratniaDusza

Post autor: BratniaDusza » 18 cze 2018 11:59

ktos tutaj coś wspominał o krajalnicy . Ja z mojej strony moge powiedziec tyle , że jest to bardzo przydatne urządzenie. Mnostwo zaoszczędzonego czasu. Mam krajalnice Jolko, która kroi w kostkę ugotowane warzywa , ser , oraz jajka. Nie jest droga ,bo kosztuje 35 zł .jest łatwa w myciu;)

ilonacz

Post autor: ilonacz » 21 cze 2018 16:29

Bardzo ładne i ciekawe meble i dekoracje można zakupić w sklepie behome, mają duży wybór, myślę, że każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie :) Mają rzeczy w różnych stylach architektonicznych.

narcyzja

Post autor: narcyzja » 22 cze 2018 13:30

Ja miałam ostatnio kilka obrazów na sprzedaż i szukając skupu obrazów, znalazłam bardzo ciekawy dom aukcyjny Prowadzą sprzedaż antyków poprzez licytację. Zastanawiam się czy nie kupić troche takich akcentów, aby uzyskac w mieszkaniu kontrast.

Szrutka

Post autor: Szrutka » 27 cze 2018 16:59

Ja to nie mam za bardzo wyobraźni co do aranżacji wnętrz. Cały czas myślę o meblach modułowych, znalazłam nawet jedną fajną propozycję. Wśród takich kompletów jest bardzo duży wybór więc spokojnie można dopasować do każdego wnętrza. Do tego możecie dodać jakieś ciekawe dodatki i będziecie mieli łatwym sposobem zaaranżowane każde w sumie pomieszczenie.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 18 lip 2018 21:49

Ja niedawno otwierałam swoje biuro i muszę przyznać, że jego aranżacja stanowiła dla mnie ogromne wyzwanie... Nie jestem dobra w takich sprawach, więc zdecydowałam, że najlepiej będzie wynająć do tego fachowców :) Zgłosiłam się i poprosiłam o wykonanie dla mnie projektu i aranżacji wnętrza biura. Spisali się naprawdę na medal i nawet nie sądziłam, że moje biuro może wyglądać tak nowocześnie i z klasą!

Awatar użytkownika
rytkownik

Post autor: rytkownik » 25 lip 2018 13:59

artcoredesign.pl, mają również tę propozycję. Mają naprawdę fantastyczne realizacje :) Myślę, że przypadną Wam do gustu :D
Życie się nie myli, jeżeli serce ma odwagę je zaakceptować.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 08 sie 2018 15:01

Jeżeli jesteś w trakcie remontu to lepiej abyś zostawił specjalistom. Projektowanie wnętrz mieszkania w warszawie może przysporzyć troche kłopotów i nie warto samemu z tym walczyć. Jest wiele firm które mogą wykonać dla nas projekt wnętrza mieszkania w warszawie i warto korzystać z ich usług.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 10 sie 2018 12:55

Przyznam, że troszkę brakuje mi umiejętności takiego kreatywnego projektowania - ale podobają mi się projekty innych.

Awatar użytkownika
Martuszka88

Post autor: Martuszka88 » 19 wrz 2018 14:33

Hej,
ja uważam, że kompletnie nie mam głowy do tego typu zajęć. Chciałabym, żeby wnętrza wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu ze sobą jakoś współgrały. Zależy mi na ładnym wnętrzu, dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem z usług projektanta wnętrz. Możecie kogoś polecić? Koleżanka ostatnio korzystała z usług firmy Chome http://www.chome.studio/ , czy ktoś może też z nimi współpracował i jest zadowolony tak jak moja koleżanka?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”