hala produkcyjna

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
anastazja4390

hala produkcyjna

Post autor: anastazja4390 » 10 lip 2014 14:14

Dziewczyny!
chcę wybudować halę produkcyjną i potrzebuje dobrego projektu, znajomi polecają CoBouw, ogólnie robią dobre wrażenie, ale chciała bym zasięgnąć obiektywnej opinii.

gosh

Re: hala produkcyjna

Post autor: gosh » 28 lut 2015 20:44

Fakt, robią wrażenie :)

Szymonka

Post autor: Szymonka » 23 lip 2015 23:48

Czytałam niedawno trochę na temat firm stawiających takie stalowe hale. Po tym co zauwazyłam to mozna spotkac jedną z bardziej solidnych firm stawiających hale stalowe. Wiem, ze aby hala była solidna trzeba miec spore doświadczenie a oni na pewno je mają.

karinapal

Post autor: karinapal » 04 sie 2015 11:33

Nie zapomnij zadbać o to, żeby odpowiednio wykonaną Twoją posadzkę. Ja niestety nie zwróciłam na to uwagi w odpowiednim czasie. Na szczęście fachowcy z Zaremba Posadzki dokonali renowacji posadzek w mojej hali. Żałuję, że to nie z nimi współpracowałam od początku.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 08 gru 2015 13:13

Spytałam o to urządzenie męża, bo ma firmę budowlaną. Powiedział mi, że motorola bardziej się sprawdza w warsztatach, halach produkcyjnych, gdzie odczytuje się dane z kodów kreskowych. Może więc i was zainteresuje ta oferta, bo cena atrakcyjna i okres gwarancji długi.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 28 gru 2015 11:11

A czy taki osprzęt- redrooster.pl też będzie Ci potrzebny?
Jeśli tak to polecam namiary! Posiadają solidny sprzęt i co ich wyróżnia szybki.
A to jest bardzo ważne np. w przemyśle motoryzacyjnym przy rozładunku.

amelka

Post autor: amelka » 10 lip 2016 19:09

Jeśli zdecydujesz się na budowę hali to radzę zgłosić się do budexsc.pl.
Firma ta zajmuje się fundamentami pod hale. Kompleksowo realizują obiekty przemysłowe w całej Polsce.
Znają się na swojej pracy więc nie będziesz musiała się martwić, że coś pójdzie nie tak.

Loomlor

Post autor: Loomlor » 04 wrz 2017 21:34

Postawienie samej hali to ie problem, sam cos o tym wiem. Schody zaczynają się dopiero jak zabierzesz się za linie produkcyjną. U mnie robiła ja firma Vekamaf i jestem na prawdę zadowolony z efektów. Tym bardziej, że robią oni wszystko od początku do końca. Zajmują się sprzedażą, montażem oraz serwisem maszyn, które nam dostarczą. Dodatkowo bez problemu mogą oni także pomóc wybrać najlepsze rozwiązania odpowiednie dla profilu Twojej firmy.

Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 28 wrz 2017 09:54

W przypadku niewielkiej firmy produkcyjnej mojego męża, dostarczeniem sprzętu zajęła się pochodząca z okolic Krakowa firma Eurotex. Mają oni do zaoferowania dość wytrzymałe taśmy transportujące różnego typu (w tym bezkońcowo tkane, teflonowe, silikonowe), pasy napędowe i zapewniają serwis całodobowy. Mąż jest zadowolony, więc jeśli miałabym kogoś w tym temacie polecić, to raczej tylko ich. :thumbup:
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 04 sty 2018 14:59

Pamiętaj również o tym, aby samą halę produkcyjną zaopatrzyć w odpowiednie artykuły, maszyny i części. Ja wraz z moim mężem poświęciliśmy się biznesowi poligraficznemu, w związku z czym elementy takie jak modele kaszerówek firmy Control-ing oraz klej do kaszerowania, dzięki którym tworzy się tekturę oklejaną wykorzystywaną do tworzenia artykułów reklamowych czy opakowań były niezbędne. W ich ofercie znaleźliśmy również lasery do czyszczenia wałków rastrowych będących najnowocześniejszą metodą usuwania złogów farby, przemysłowe laminatory do laminowania folii, papierów i aluminium z roli na rolę czy też przekrawacze poprzeczne firmy Cavalleri, za pomocą których tnie się papier, tekturę, folię lub folię aluminiową.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”