Sklep internetowy??

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
kreatynka

Re: Sklep internetowy??

Post autor: kreatynka » 15 lip 2014 21:47

Zachęcam do sprawdzenia sklepu, który niedługo świętuje swoje otwarcie - https://www.facebook.com/tvokazje . Wraz z otwarciem sklepu zostanie zorganizowany konkurs facebookowy dotyczący użytecznych przedmiotów domowych. Zalajkujcie profil i nie przegapcie konkursu.

jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 20 lip 2014 19:35

Ja jestem zdania,że warto jest jednak spróbować. Coraz więcej osób robi zakupy w ten właśnie sposób ( widzę to zresztą po sobie ponieważ o ile wcześniej częściej skłaniałam się ku sklepom stacjonarnym to teraz robię zakupy bardzo często w sklepach internetowych ). Jest tanio, wygodnie, kurier dowozi dany produkt do domu.
Jednak widzę,że wiele z nich jest totalnie niedopracowanych graficznie a jednak pierwsze na co zwraca uwagę klient to właśnie wygląd danego sklepu.
Uważam, że warto jest zadbać o odpowiednią prezencje produktów. Modna jest na przykład taka fotografia 3D, dzięki której możemy sobie obejrzeć dane produkty z każdej możliwej strony.
Spotyka się to czasami w sklepach rtv albo z dekoracjami. Fajne rozwiązanie:)

Packa

Post autor: Packa » 21 lip 2014 17:28

Z pewnością znajdziecie coś ładnego w sklepie Tanio z Chin . Bardzo dobry sklep i atrakcyjne ceny, łatwy kontakt z obsługą sklepu i szybka wysyłka. Kupiłam ostatnio. Polecam.

Boguslawa22

Post autor: Boguslawa22 » 22 lip 2014 09:38

no tak ale zależy co chcesz sprzedawać :) teraz tych sklepów internetowych wyrosło tyle co grzyby po deszczu

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 28 lip 2014 12:55

Jako sklep internetowy to musisz mieć też dobry pomysł, może spróbuj z chemia niemiecka jest teraz coraz bardziej popularna. Widziałam ze ten dystrybutor eurochemia.eu, ma spory wybór produktów, wiec mogła byś brać od niego i sprzedawać wysyłkowo i niskich cenach.

Keira

Post autor: Keira » 29 lip 2014 10:30

Teraz największym dylematem jest sam pomysł , jaki sklep by prowadzić , mam wrażenie że już jest wszystkiego pełno. Należałoby zrobić rozeznanie na co jest największe zapotrzebowanie :)

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 29 lip 2014 12:02

Keira pisze:Teraz największym dylematem jest sam pomysł , jaki sklep by prowadzić , mam wrażenie że już jest wszystkiego pełno. Należałoby zrobić rozeznanie na co jest największe zapotrzebowanie :)
To trzeba zrobić tak, żeby być lepszym od konkurencji tańszym etc :-) Miejsca na rynku jest jeszcze bardzo dużo, bez wątpienia. W każdym razie nie można się poddawać od razu na starcie. Czasami sam wystrój strony też ma duże znaczenie czy ktoś u Ciebie kupi czy nie, systemów pod sklep internetowy też jest sporo na rynku kwestia doboru odpowiedniego to pierwsze co trzeba zrobić jak się ktoś nie zna warto poczyać http://freshmail.pl/blog/wiedza-i-rapor ... rnetowego/ bardzo fajne opracowanie co gdzie i kiedy.

iwona76

Post autor: iwona76 » 01 lut 2015 12:57

mój mąż miał 10tys ;)

Wika09
Kontakt:

Post autor: Wika09 » 10 lut 2015 11:18

wiele zależy od funkcjonalności jaką chcemy. Mój mąż płacił około 7 k, ale jest naprawdę świetny.

magda.w

Post autor: magda.w » 17 mar 2016 14:44

Ja także zastanawiam się nad założeniem własnego sklepu internetowego. Mam pomysł, który według mnie powinien wypalić, także pozostaje tylko działać. Mam też potrzebne środki na start, brakuje mi jednak firmy, która zajęłaby się wykonaniem mojego sklepu od strony technicznej. Sporo czytałam na ten temat i zainteresowała mnie oferta firmy Ideo Sp. z o.o. oraz ich autorski system CMS Edito, na którym sklep może się opierać. System zapewnia przede wszystkim łatwą i intuicyjną obsługę z panelu administracyjnego, dobre zabezpieczenia systemu i danych, możliwość dodawania oraz opracowania dodatkowych modułów, czy integrację z modułem newslettera - a na tych kwestiach zależy mi najbardziej.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2016 08:55 przez magda.w, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”