Co najlepsze na trądzik?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Awatar użytkownika
anniee

Re: Co najlepsze na trądzik?

Post autor: anniee » 27 gru 2017 21:08

To jest chyba bardzo indywidualna kwestia. Jednym pomogą kwasy, a innym mogą zaszkodzić, podobnie z lekami. Ja łączyłam terapię lekami z zabiegami w sprawdzonym gabinecie Artimex w Raciborzu. Tam mają bardzo bogatą ofertę, więc w konsultacji z kosmetyczką wybierałam taki, który był odpowiedni do mojej cery. Całość przyniosło oczekiwany skutek - udało mi się pozbyć trądziku.

mamami

Post autor: mamami » 28 gru 2017 14:27

Teraz widziałam w Naturze sporo promocji.
A jak trądzik to już poważniejsza sprawa to wizyta u dermatologa jest niezbędna, nie ma co się oglądać.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 12 sty 2018 15:50

Wielu nastolatków dotyka problem zmian trądzikowych. Wykwity i pryszcze pojawiają się także w późniejszym wieku. Ale zanim zaczniesz cokolwiek stosowac na to zapoznaj się z poradnikiem i dowiedz się jakie są rodzaje trądziku boolvar.pl/skad-pojawia-sie-tradzik-rozne-rodzaje-tradziku.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 21 lut 2018 13:47

Na trądzik to najlepiej najpierw dowiedzieć się jakie są w ogóle przyczyny tej dolegliwości. To na pewno znacznie ułatwi walkę z nim :) Ja szukając informacji o chorobie skórnej zajrzałam na uwolnijskore.pl i to właśnie tam znalazłam naprawdę fachowe artykuły zdrowotne, które pomogły mi poznać przyczynę mojej choroby i zawierały też sposoby walki z trądzikiem :)

Karolina1

Post autor: Karolina1 » 14 maja 2018 11:10

Czasem na tradzik pomagają pigułki antykoncepcyjne ,które akurat bierzemy. Ja odkąd biorę belarę mam problem z trądzikiem z głowy,oprócz zabezpieczenia pomogły mi te tabletki właśnie na problemy z cerą.

karolina88

Post autor: karolina88 » 18 maja 2018 23:05

mi bardzo pomógł krem cetaphil da ultra, jest to krem nawilżający, który rewelacyjnie radzi sobie z trądzikiem, nawet fajnie poradził sobie z łuszczyca mojego miesięcznego malucha, więc naprawdę na plus. Jak zwalczanie trądziku to tylko z cetaphilem :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”