ekologiczne ogrzewanie domu

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Awatar użytkownika
piotrell

Re: ekologiczne ogrzewanie domu

Post autor: piotrell » 12 mar 2019 14:44

Nigdy nie miałem kontaktu z czymś takim. Ciężko jest tutaj doradzić coś konkretnego.
Złu musisz przeciwstawiać dobro. Bo jeśli nie, to zatracisz się w złu. To może pogrążyć twoją duszę w mroku i sprawić, że stracisz radość życia.

edwinP

Post autor: edwinP » 14 mar 2019 01:26

Zgadzam się z poprzednikami, że pompa ciepła to bardzo sensowny sposób ogrzewania, ekologiczny no i przede wszystkim opłacalny. Na początku wydatek a potem już tylko oszczędności. My wybraliśmy pompę, bo to firma z dobrymi opiniami wśród klientów a my chcieliśmy coś solidnego. Sprawdza się idealnie.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 14 mar 2019 10:29

Czy takie eko ogrzewanie jest opłacalne? Ile na nim oszczędzacie?

Kirssteen

Post autor: Kirssteen » 25 mar 2019 18:15

Ze względu na niską emisję CO2 ogrzewanie propozycja ciepła sieciowego to jedna z bardziej ekologicznych opcji na walkę ze smogiem w miastach. Według mnie warto przemyśleć własnie tego typu rozwiązania.

lorna77

Post autor: lorna77 » 08 kwie 2019 21:38

A może gaz? Brat ma ogrzewanie gazowe i bardzo sobie chwali a i ja coraz częściej myślę o przerzuceniu się na gaz, bo jednak zdrowy dla nas i dla planety sposób ogrzewania, tyle się słyszy o szkodliwości węgla, mamy duży problem ze smogiem. Brat ma dobrego dostawce gazu z okolic Łodzi. https://gal-gaz.pl/ Trzeba by wymienić instalację, ale z tego co wiem u mnie nie byłyby to duże zmiany jako że mam całkiem nową instalację.

jorgusiowa

Post autor: jorgusiowa » 15 maja 2019 21:02

Wybraliśmy kocioł z automatycznym podawaniem ekogroszku od Budmet https://budmetnocon.pl/kotly-z-podajnik ... roszek.php i jesteśmy zadowoleni, kocioł dobrze się sprawdza, ma dobrą sprawność cieplną i działa bezawaryjnie, ma też certyfikaty ekologiczne. Do tego firma daje gwarancję na 5 lat. Także o całości jesteśmy zadowoleni z wyboru.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”