ekologiczne ogrzewanie domu

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
piotrell

Re: ekologiczne ogrzewanie domu

Post autor: piotrell » 12 mar 2019 14:44

Nigdy nie miałem kontaktu z czymś takim. Ciężko jest tutaj doradzić coś konkretnego.
Złu musisz przeciwstawiać dobro. Bo jeśli nie, to zatracisz się w złu. To może pogrążyć twoją duszę w mroku i sprawić, że stracisz radość życia.

edwinP

Post autor: edwinP » 14 mar 2019 01:26

Zgadzam się z poprzednikami, że pompa ciepła to bardzo sensowny sposób ogrzewania, ekologiczny no i przede wszystkim opłacalny. Na początku wydatek a potem już tylko oszczędności. My wybraliśmy pompę, bo to firma z dobrymi opiniami wśród klientów a my chcieliśmy coś solidnego. Sprawdza się idealnie.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 14 mar 2019 10:29

Czy takie eko ogrzewanie jest opłacalne? Ile na nim oszczędzacie?

Kirssteen

Post autor: Kirssteen » 25 mar 2019 18:15

Ze względu na niską emisję CO2 ogrzewanie propozycja ciepła sieciowego to jedna z bardziej ekologicznych opcji na walkę ze smogiem w miastach. Według mnie warto przemyśleć własnie tego typu rozwiązania.

lorna77

Post autor: lorna77 » 08 kwie 2019 21:38

A może gaz? Brat ma ogrzewanie gazowe i bardzo sobie chwali a i ja coraz częściej myślę o przerzuceniu się na gaz, bo jednak zdrowy dla nas i dla planety sposób ogrzewania, tyle się słyszy o szkodliwości węgla, mamy duży problem ze smogiem. Brat ma dobrego dostawce gazu z okolic Łodzi. Trzeba by wymienić instalację, ale z tego co wiem u mnie nie byłyby to duże zmiany jako że mam całkiem nową instalację.

jorgusiowa

Post autor: jorgusiowa » 15 maja 2019 21:02

Wybraliśmy kocioł z automatycznym podawaniem ekogroszku od Budmet i jesteśmy zadowoleni, kocioł dobrze się sprawdza, ma dobrą sprawność cieplną i działa bezawaryjnie, ma też certyfikaty ekologiczne. Do tego firma daje gwarancję na 5 lat. Także o całości jesteśmy zadowoleni z wyboru.

Matek

Post autor: Matek » 22 maja 2019 11:08

Nie wydaje mi się, że jest to jedyne wyjście. Trzeba też rozpatrzyć inne opcje.
Przeznaczenie nie ma nic wspólnego z tym kim jesteś i skąd pochodzisz. Przeznaczenie zależy od serca i duszy.

Narenya

Post autor: Narenya » 23 maja 2019 12:45

A może powietrzna pompa ciepła? Świetne urządzenia tego typu ma firma Fonko, którą jak najbardziej każdemu polecam. Przez cały okres zimowy nie miałem problemów z ogrzewaniem i mogłem cieszyć się komfortową temperaturą u siebie w domu.

darma

Post autor: darma » 28 maja 2019 19:19

Tyle jest nowinek na rynku nawet z dziedziny ogrzewania. Czy słyszał może ktoś o czujniku zalania? Może ktoś ma taki w domu zamontowany? Chcemy taki kupić, podobno jest bardzo przydatny, gdyż wykrywa różne wycieki z instalacji wodno-kanalizacyjnej. Uważacie, że warto w to zainwestować?

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 30 maja 2019 17:40

Jak ekologiczne ogrzewanie to w grę wchodzi gaz. Polecam zapoznać się z ofertą tej firmy lpg direct, która jest dostawcą gazu LPG i montuje zbiorniki według potrzeb klienta. Gaz dowożą własnym transportem a cena jest bardzo atrakcyjna i mamy ekologiczne ogrzewanie. Polecam zapoznać się z pełną ofertą na stronie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”