Sferis kody rabatowe

Makaron

Sferis kody rabatowe

Post autor: Makaron » 17 paź 2018 11:57

Witam, poszukuję kodów rabatowych na sprzęty AGD. Niedługo z mężem remontujemy mieszkanie i mamy zamiar pokupować sobie jakieś nowe rzeczy m.in sprzęt. Co sądzicie o kodach rabatowych? Siostra mówiła,że korzystała z kodów z tej stronki i jest bardzo zadowolona.

Martusia87

Re: Sferis kody rabatowe

Post autor: Martusia87 » 27 gru 2018 20:38

A sprawdzałaś może na lowcyrabatow, czy nie ma jakiegoś rabatu? Bo ja właśnie tam zawsze najpierw czytam o aktualnych promocjach i rabatach. Mają też konkursy i ostatnio postanowiłam wziąć w jednym z nich udział. Udało mi się wygrać sprzęt kuchenny i jestem naprawdę zadowolona, bo wcześniej nigdy nic nie wygrałam :D :D

Klara883

Re: Sferis kody rabatowe

Post autor: Klara883 » 09 mar 2019 17:26

A propo konkursów;) Wczoraj było nasze święto. jak spędzałyście ten dzień? ja wybrałam się z przyjaciółkami  do kawiarni, gdzie porozmawiałyśmy itd. Ale do sedna. Otóż wczoraj jedna z przyjaciółek wspomniała o konkursie gdzie mozna wygrać depialtor marki Panasonic http://www.gotowenawyzwania.pl My kobietki zawsze gdzieś tam jesteśmy przecież gotowe na wyzwania ;) A mi taki depilator ( nie wiem jak Wam) ale przydałby się ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”