Jak zabrać się za sklep internetowy

hel.kul

Re: Jak zabrać się za sklep internetowy

Post autor: hel.kul » 19 sty 2018 10:49

Uważam przede wszystkim, że nie powinny się za to zabierać osoby, które nie mają o tym zielonego pojęcia. Najlepiej od A do Z oddać to zadanie w ręce dobrej agencji interaktywnej, która ze wszystkim profesjonalnie sobie poradzi. Poczytajcie o tym, co ma Wam do zaoferowania agencja Hoboo. Myślę, że efekty będą naprawdę zaskakujące.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 24 sty 2018 09:33

Przede wszystkim, trzeba pamiętać o tym by produkty w sklepie były dobrze opisane.

eMila

Post autor: eMila » 18 paź 2018 09:17

Żeby sklep internetowy działał jak należy to trzeba go postawić na dobrym serwerze, żeby nie było jakiś przestojów itd. Gorąco polecam zajrzeć do firmy Statnet, która dostarcza idealne rozwiązania właśnie też m.in pod sklep internetowy.

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 19 lis 2018 11:51

Pierwsza sprawa to strona internetowa sklepu - musi zostać odpowiednio zaprojektowana i to będzie już połowa sukcesu. Bez dobrze zaprojektowanej strony nie ma co inwestować w reklamę, gdyż to może nawet nie pomóc. Wiele osób jednak myśli inaczej i później cały efekt jest mizerny i wiele sklepów przez to właśnie bankrutuje, gdyż pieniądze na reklamę są wydane, a konwersji nie ma.

Szrutka

Post autor: Szrutka » 19 lis 2018 18:15

Wiadomo że strona internetowa to podstawa. Od tego musicie zacząć i cały czas starać się ją dopracowywać. Później możecie zająć sie innymi detalami, które tak na prawdę też są bardzo istotne. Gdy konkurencja jest duża to wszystko się liczy. Warto też zainteresować się tym, żeby wasze produkty wyglądały estetycznie gdy dotrą do klientów. Usługi co-packingu będą fajną opcją dla sklepów internetowych

nekles

Post autor: nekles » 30 lis 2018 11:52

Dla mojej firmy duże znacznie miało otworzenie sklepu internetowego, temat z początku zdawał się być skomplikowany.

lana52

Post autor: lana52 » 20 gru 2018 19:19

Chcąc założyć sklep internetowy na początku trzeba wybrać skrypt na podstawie którego zostanie wzniesiony.

Aga11

Post autor: Aga11 » 10 mar 2019 17:45

Myślę, że jeżeli chcecie założyć stronę internetową to koniecznie musicie zerknąć na portal http://xn--wiat-komp-u1b.pl/ Pamiętajcie, żeby przy wyborze hostingu naprawdę się skupić i wybrać odpowiedni. Zakładając sklep internetowy musicie posiadać też odpowiedni sprzęt. Nie chcecie mieć przecież komputera, który cały czas się zacina i utrudnia nam pracę. Na tym portalu naprawdę dowiecie się wszystkiego, co musicie wiedzieć.

mona80

Post autor: mona80 » 11 mar 2019 19:32

Proponuję skorzystać z usług firmy websitestyle.pl :) Mi we współpracy z tą firmą udało się stworzyć na prawdę fajną i nowoczesną stronkę www. Pracownicy otwarci są na każdą sugestię, a poza tym cena nie jest zbyt wygórowana. Jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia i polecam. Wydaje mi się, że w obecnych czasach tworzenie sklepów www to podstawa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”