Strona 1 z 1

Hurtownia materiałów medycznych

: 29 lis 2016 17:51
autor: lingmulf
Wszystkim mamom, które prowadzą gabinet lekarski - w szczególności stomatologiczny albo ginekologiczny - gorąco polecam hurtownię wyrobów medycznych Sterylni. Znajdziecie tam środki do dezynfekcji i sterylizacji, rękawice, strzykawki, igły, plastry, kompresy i akcesoria używane w gabinetach ginekologicznych.

Re: Hurtownia materiałów medycznych

: 30 kwie 2017 10:04
autor: opiekunka
Ważna rzecz higiena. Muszę w pracy też używać takie środki do dezynfekcji.

Re: Hurtownia materiałów medycznych

: 31 sie 2018 16:11
autor: Tymoteusz1
Przecież dzisiaj raczej nie ma z takimi rzeczami problemów. Na rynku funkcjonują takie firmy jak Ekoemka, które produkują między innymi środki do unieszkodliwiania odpadów medycznych.

Re: Hurtownia materiałów medycznych

: 17 gru 2018 22:49
autor: olina788
Myślę, że warto też zajrzeć sobie na stronę medmess, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy do gabinetów lekarskich. Przede wszystkim są to teksty, które szybko pozwalają zareagować w sytuacjach, które są zagrożeniem dla życia.

Re: Hurtownia materiałów medycznych

: 19 gru 2018 16:12
autor: Andy87
Według mnie jest to sprawa dla specjalisty z tej dziedziny.

Re: Hurtownia materiałów medycznych

: 03 mar 2020 23:49
autor: Mannia
Poza strojami, z pewnością przydatne okażą się akcesoria i właściwy sprzęt. Nasz gabinet uzyskał je na podstawie współpracy z ROMAR romar-lubuskie.pl . Jesteśmy niezwykle zadowoleni z tej jakości!

Re: Hurtownia materiałów medycznych

: 15 mar 2020 23:39
autor: hiczung
W przypadku artykułów z zakresu medycyny estetycznej zalecam zwrócić uwagę na ofertę sklep-estetyczny.pl . Bezpośrednio od nich zamówilismy większość artykułów, goszczących w naszych gabinecie. Korzystamy z nich niemalże codziennie!

Re: Hurtownia materiałów medycznych

: 31 mar 2020 15:18
autor: sadam
Stroje dla ratowników medycznych, a także pełne wyposażenie wnętrza gabinetu zapewnili ratujesz.pl. Okazało się to dokładnie tym, za czym rozglądaliśmy się od dłuższego czasu. Możemy to potraktować jako niezwykle udany zakup!

Re: Hurtownia materiałów medycznych

: 20 lip 2020 09:57
autor: sylvia
Warto uważnie rozejrzeć się za firmami w sieci, wiele z nich oferuje wyposazenie gabinetów lekarskich. Dość trudno jest przy tym znaleźć takie sklepy stacjonarne. Jeżeli rozglądacie się za sprzętem do gabinetu lekarskiego polecam Renggli. Znajdziecie tam
armaturę
meble lekarskie oraz laboratoryjne
jak również drobne wyposażenie

Firma jest w stanie sprzedać meble gotowe, ale oferują również wyposażenie na wymiar.