Sklep z biżuteria online

emanuela

Re: Sklep z biżuteria online

Post autor: emanuela » 16 maja 2018 21:25

Ostatnio rozmawiałam ze swoją przyjaciółką na temat biżuterii ślubnej. Kiedy zeszłyśmy na temat obrączek, to wspomniała o znanym sklepie internetowym. Z ciekawości odwiedziłam ich witrynę i zaskoczyła mnie ilość wzorów, które mają do zaoferowania.

ewelline

Post autor: ewelline » 18 maja 2018 19:22

hejka! ja Wam podrzucę namiar na ten sklep e-watches.pl, gdzie ostatnio z mężem zamawialiśmy dla siebie biżuterię. W ogóle jestem pod wrażeniem męskiego działu, świetne są te bransoletki od Diesla.

mama89

Post autor: mama89 » 29 maja 2018 14:21

Uważam ze w sklepach online jest duzo wiekszy wybór w bizuterii niz stacjonarnie. Pierścionek zaręczynowy z szairem i brylantami to marzenie mojego syna dla jego dziewczyny. Podzielam jego decyzję, także chce mu dołożyc trochę pieniedzy do tego pierscionka. Jak się ciesze ze bedzie wesele w rodzinie.

Working mommy

Post autor: Working mommy » 30 maja 2018 11:43

Ja lubię srebro ale noszę też stal szlachetną. Przykładowo, znalazłam śliczne kolczyki. Urzekły mnie tym, że mają kamyczek z Hematytu i mini chwościk w pudrowym różu. Bardzo lubię biżuterię z kamieniami naturalnymi Może i Wam się spodoba więc warto zajrzeć i obejrzeć projekty tej pracowni!

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 06 sie 2018 22:10

Muszę Wam się przyznać, że nigdy nie chciałam wcześniej zacząć nosić złotych czy srebrnych obrączek ponieważ najnormalniej w świecie nie podobały mi się. Zastanawiałam się od dłuższego czasu czym mogłabym zastąpić obrączki. Ale niedawno trafiłam na obrączki od bizoe, które są w kolorze czerni lub ciemnoszarym. Coś cudownego!

hel.kul

Post autor: hel.kul » 14 sie 2018 14:25

A lubicie perły? Fantastyczne propozycje znajdziecie też w sklepie internetowym Gemlord. Oni specjalizują się w sprzedaży pereł - między innymi pereł Akoya i Tahiti, które są perłami najwyższej jakości. Jestem pewna, że takiej biżuterii wszyscy Wam pozazdroszczą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”