Zarządzanie firmą

dynamical

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: dynamical » 13 wrz 2018 10:15

Mnie osobiście pomógł program do sprzedaży POS. Jest to program do sprzedaży który sprawdzi się na każdym polu.

zdetka

Post autor: zdetka » 19 wrz 2018 09:52

Zarządzanie firmą, to nie lada wyzwanie. Często trzeba podejmować bardzo trudne decyzje, które - jak się okazuje z czasem - były mimo wszystko najlepszą opcją. Tak jest w przypadku fuzji i przejęć firm. Kiedy nasze przedsiębiorstwo przynosi straty, warto pomyśleć o jego przekształceniu bądź złączeniu z inną spółką. Zminimalizuje to wszelkie wydatki, a z czasem przyniesie znaczne zyski.

biedroska

Post autor: biedroska » 21 wrz 2018 23:00

Wydaje mi się, że teraz mało ludzi w ogóle myśli o promowaniu biznesu poza siecią. A szkoda - konferencje z dobrym jedzeniem (Bistro Wiejska! chyba najlepszy catering jaki miałam okazję mieć...) naprawdę potrafią skraść serca wielu klientów...

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 02 paź 2018 21:12

Mi o wiele lepiej zarządza się firmą, odkąd korzystamy z telefonii VoIP :) Ofertę znalazłam i od razu bardzo mnie zaciekawiła. Cena prezentowała się bardzo korzystnie a warunki również wydawały się być idealne. Zdecydowaliśmy się właśnie na taką formę komunikacji i muszę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę!

ametyst

Post autor: ametyst » 15 paź 2018 16:23

W zarządzaniu firmą ważne są też nasze relacje z pracownikami. To kluczowa sprawa, wpływa mocno na to, jak wygląda komunikacja wewnętrzna w firmie, która jest niezwykle ważna!

foxi

Post autor: foxi » 22 lis 2018 21:56

Zarządzanie firmą to między innymi decyzje jakie podejmuje się każdego dnia. Decyzje podejmowane są na także podstawie informacji jakie są nam dostarczane... i dobrze by było by te informacje były w odpowiedni sposób przetworzone. Właśnie po to powstała platforma - Tableau. To kapitalne narzędzia do zarządzania firmą - decyzje podejmujemy na podstawie właściwie przetworzonych danych.Można też wziąć udział w szkoleniach by dowiedzieć się więcej i zrozumieć tableau.
biuro rachunkowe Wodzisław Śląski http://ekasc.pl/

Roman77

Post autor: Roman77 » 28 mar 2019 09:00

Najważniejsze to jednak podejść do tematu w odpowiedni sposób. Czasy się zmieniają, dlatego też powinniście zacząć wykorzystywać nowoczesne rozwiązania.

AbiUbu

Post autor: AbiUbu » 11 kwie 2019 14:42

Mam w planach nauczyć się trochę programowania w zakresie baz danych, żeby lepiej zarządzać swoją firmą. Powiedzcie mi, proszę, czy sql studia podyplomowe to będzie trudny kierunek dla osoby, która wcześniej nie zajmowała się programowaniem?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”