Strona 1 z 1

Wybór kuriera

: 06 sie 2020 15:42
autor: ziuta82
Będe potrzebowała w niedługim czasie wysłać przesyłkę kurierską i zastanawiam się jaką firmę wybrać. Znajoma podpowiadała mi, żebym zdecydowała się na porównywarkę kurierów bo tam mogę wybrać konkretną firmę kurierską po porównaniu wielu ciekawych ofert.Nie wiem tylko który kurier bedzie najlepszy.

Re: Wybór kuriera

: 27 sie 2020 12:23
autor: monikamis11
Jeśli poszukujecie najlepszej oferty firmy kurierskiej lub chcecie znaleźć ważne informacje które dotyczą przewozu towarów to polecam zajrzeć na stronę sendit.pl, to bardzo przydatny blog o tej właśnie tematyce. Koniecznie poczytajcie.

Re: Wybór kuriera

: 28 sie 2020 21:00
autor: amelka
No niestety tak jest. Znalezienie profesjonalnej firmy kurierskiej nie jest proste. Ja długo szukałam i w koncu trafiłam na czechlogistic.pl. To firma kurierska dostarczająca paczki m.in do Czech, Bułgarii i Austrii. Chyba nawiążę z nią stałą współpracę. Mają bardzo dobre, indywidualne podejście do klienta i dostarczają paczki w 24h.

Re: Wybór kuriera

: 31 sie 2020 22:51
autor: melissa
My korzystamy z usług firmy RIDERS - teraz są w gronie licencjonowanych spedytorów i oferują także międzynarodowy transport drogowy nawet do 24 palet, na terenie całej Europy. Są solidni i super terminowi. Polecam szczerze :)

Re: Wybór kuriera

: 02 wrz 2020 11:42
autor: Dario
Właśnie też szukałem kurierów zagranicznych i dobrze, że tutaj trafiłem. Sprawdzę tą stronę bo też interesuje mnie dostarczanie paczek do Czech. Do tej pory za pomocą platformy Parcel ABC wysyłałem przesyłki do Norwegii. Platforma ta skupia największych przewoźników i umożliwia znalezienie najkorzystniejszej oferty. Jeżeli ktoś poszukuje takiego miejsca to polecam zajrzeć ;)

Re: Wybór kuriera

: 03 wrz 2020 00:31
autor: Wiolkasss
ja wole kurierem, kilka razy wysylalam przez Fastpost, zawsze ekspresowo dostarczana, obsluga super, jestem zadowolona z takich uslug

Re: Wybór kuriera

: 15 wrz 2020 18:07
autor: Amino_kwasy
A co w ogóle kupujecie online?

Re: Wybór kuriera

: 22 paź 2020 10:55
autor: izabela44
Często zamawiam kuriera online. I najczęściej przez brokera, bo tak jest wygodniej i taniej. Niezależnie od tego czy jest to paczka do Niemiec, czy też paczka wysyłania lokalnie, to z powodzeniem możesz zamówić kuriera online. Jeśli chcesz wybrać najkorzystniejszą opcję, to weź po uwagę strony brokerów.

Re: Wybór kuriera

: 02 lis 2020 18:06
autor: kajtekmajtek
a jak chce sprzedawać pojazdy wolnobieżne i wysyłka do paczkomatów z wiadomych względów odpada to jak myślicie jaka firma kurierska będzie dobra do tego typu produktu?