Jakie sukienki na co dzień?

martynkaniedbala

Jakie sukienki na co dzień?

Post autor: martynkaniedbala » 04 gru 2018 08:58

Dziewczyny zbliżają się święta, a po nich sylwester czy może już macie ciekawe propozycje sukienek, które sprawdzą się zarówno na co dzień jak i w bardziej oficjalnych sytuacjach. Samej udało się znaleźć bardzo fajne. Ale też powoli zaczynam również szukać czegoś bardziej oficjalnego.

narcyzja

Re: Jakie sukienki na co dzień?

Post autor: narcyzja » 11 mar 2019 19:43

Ja sobie kupilam śliczną sukienkę i teraz szukam odpowiednich butów.

DominikaD32

Post autor: DominikaD32 » 13 mar 2019 21:29

To zależy wszystko od Ciebie i od tego w czym czujesz się wygodnie. Jeżeli natomiast chodzi o wybór pięknych i zwiewnych sukienek na co dzień to tutaj śmiało mogę polecić Ci mój ulubiony sklep, a mianowicie infinityfashion. Sukienki w którym akurat tą część garderoby kupuję najczęściej. Mają do tego niezłe ceny, więc na wiosnę na pewno skuszę się na nie jeden zakup :)

Darka92

Post autor: Darka92 » 13 kwie 2019 23:23

Ostatnio bardzo przypadł mi do gustu sklep internetowy wassyl. Mają wiele fajnych sukienek, które będą dobre zarówno na święta jak i na co dzień. Kupiłam tam też ostatnio bluzki z długim rękawem, a moim największą zdobyczą jest czarna hiszpanka w białe, drobne groszki :) Uwielbiam wynajdywać sklepy w internecie, można w nich kupić wiele perełek.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”