Strona 1 z 2

Macie czas na urlop?

: 21 maja 2019 08:57
autor: kobietapracujaca
Udaje wam się wygospodarować czas na urlop?
Jestem ciekawa gdzie zamierzacie wybrać się na wakacje w tym roku :)

Re: Macie czas na urlop?

: 21 maja 2019 12:13
autor: Julietta
Na to zawsze musi się znaleźć czas.
Inaczej po co przechodzić z pracą na własny rachunek?
Widziałam świetny pomysł - rejsy po Morzu Bałtyckim.
Można sobie chociaż nad naszym Bałtykiem urozmaicić wczasy lekkim dreszczykiem emocji :)
Fajna sprawa

Re: Macie czas na urlop?

: 28 maja 2019 11:03
autor: kolonia
My z mężem zawsze planujemy urlop z dużym wyprzedzeniem. Może dlatego, że zwykle wyjeżdżamy daleko za granicę. W ubiegłym roku to był Iran, w tym szykujemy się na wycieczkę do Chion z biurem podróży CT Poland. Nic nie musimy szukać na własną rękę, bo w cenie mamy wliczone np. wyżywienie, noclegi, przeloty, opiekę polskojęzycznego pilota. Bardzo mi się to podoba.

Re: Macie czas na urlop?

: 31 maja 2019 17:31
autor: Kazoo
Pewnie, ze mam czas na urlop - jak się dobrze wszystko poukłada to na wszystko jest czas ;)
W tym roku kierunek na Royal Mirage! Będzie się działo. Już nie mogę się doczekać tych plaż, słońca i luksusowych hoteli z pysznym jedzeniem. No nic, jeszcze chwilę trzeba popracować, a potem jedziemy i pławimy się w luksusie :D

Re: Macie czas na urlop?

: 31 maja 2019 23:47
autor: olina788
Ja zawsze staram się znaleźć czas na urlop, ponieważ człowiek raz na jakiś czas musi sobie odpocząć i zmienić otoczenie. Myślimy własnie nad tym, aby pojechać na Maltę. Polecacie ten kierunek? Interesuje nas przede wszystkim odpoczynek, zwiedzanie i poznanie całkiem innej kuchni.

Re: Macie czas na urlop?

: 13 cze 2019 21:38
autor: lana52
Każdego roku staram się wygospodarować czas na zasłużony urlop i uważam, że każdy powinien. W tym roku zamierzam spędzić urlop w Karpaczu.

Re: Macie czas na urlop?

: 26 cze 2019 11:54
autor: Uleczka
Na urlop zawsze trzeba znaleźć czas. Każdy musi odpocząć, nabrać sił, inaczej praca nie będzie przynosiła zamierzonych efektów, będzie się po prostu zmęczonym. Mój tegoroczny kierunek wakacyjny to Chorwacja. Wymarzyłam sobie Adriatyk jeszcze rok temu :) Chcę odpocząć od tłumów, ludzi, więc wybrałam spokojne miejsce. Domki robinson w Chorwacji to podobno spokojne miejsca, podobnie jak wyspa Pasman. Okaże się na miejscu czy to prawda.

Re: Macie czas na urlop?

: 05 lip 2019 13:42
autor: Makaron
Oczywiście, że na wypoczynek musi być czas. Jednak niejednokrotnie zdarzało mi się przekładać wolne na czas po sezonie. Wszystko zależy od rodzaju wykonywanej pracy. W tym roku też urlop mam zaplanowany dopiero na końcówkę sierpnia i początek września. Pojedziemy na Kaszuby. Lubię wypoczywać w takich miejscach, z dala od zgiełku i miasta.

Re: Macie czas na urlop?

: 09 lip 2019 14:38
autor: dominica
Pewnie, że tak! Bez urlopu chyba bym sfiksowała. Dlatego zawsze biorę 2 tygodnie żeby odpocząć i zregenerować siły. A po powrocie z nową energią biorę się za realizację kolejnych zleceń

Re: Macie czas na urlop?

: 26 sty 2020 13:50
autor: angsum
:play: :play: