Strona 1 z 2

Nowe rozwiązania w firmie

: 21 lis 2018 00:16
autor: Anna888
Hej,

Wdrażaliście ostatnio jakieś większe zmiany w firmie? Ostatnio znalazłam w internecie SID MSSF 16.
Jest to nowy standard sprawozdawczy w ramach sap.
Bardzo mnie to zainteresowalo, jednak chcialabym porozmawiac wczesniej z kims kto na tym pracuje i ma jakies doswiadczenia z tym zwiazane

Re: Nowe rozwiązania w firmie

: 05 gru 2018 14:32
autor: Inatka93
Wdrożenie nowych rozwiązań w firmie często ratuje ją przed bankructwem, albo też pozwala na powiększenie zakresu jej działania. Musicie wiedzieć, że jednostki zajmujące się przygotowywaniem, jak i wdrażaniem rozwiązań na życzenie klienta, dopasowują je do potrzeb firmy, poprzez stosowne analizy. Mogą również na życzenie wdrożyć dany system czy pomoc. Pełen profesjonalizm i doradztwo na każdym szczeblu oferują.

Re: Nowe rozwiązania w firmie

: 19 sty 2019 19:31
autor: berekatka
Warto czasem także skorzystać z firm doradczych. Dla małych firm czasem jest to najlepsze rozwiązanie, które pozwala rozwinąć skrzydła.

Re: Nowe rozwiązania w firmie

: 26 mar 2019 16:43
autor: Makaron
W naszej firmie od kilku miesięcy trwają zmiany. Ma to związek z rozszerzeniem działalności, wprowadzeniem nowych usług i produktów. Tak więc wiele się dzieje. Trzeba było zakupić nową linię produkcyjną, zatrudnić nowych pracowników, wprowadzić inny, bardziej złożony program komputerowy. Do tego nowy magazyn. To wszystko tak nas pochłonęło, że nie wystarczyło czasu na tworzenie bazy kontaktów. A potrzebowaliśmy szeregu firm transportowych. Na szczęście można kupić takie bazy t i tak właśnie zrobiliśmy.

Re: Nowe rozwiązania w firmie

: 29 mar 2019 11:40
autor: Bingla
Brzmi to wszystko naprawdę nieźle.

Re: Nowe rozwiązania w firmie

: 16 paź 2019 00:55
autor: bukowskaa
Wiecie, co ja się bardzo cieszę, że w dzisiejszych czasach są takie udogodnienia dla przedsiębiorców. Dajmy na to program wfirma, na początku nie zdawałam sobie sprawy, że ma tyle funkcjonalności. To nie tylko sposób, żeby samodzielne zarządzać księgowością, wysyłać raporty, deklaracje, bo dzięki niem da się na przykład kontrolować magazyn czy zarządzać kompleksowo sprzedażą. Super opcje ma serio.

Re: Nowe rozwiązania w firmie

: 23 paź 2019 12:52
autor: fallow
No właśnie, moja firma jest na rynku od paru lat, ale przyszedł moment na rozszerzenie działalności i wdrążenie pewnych ulepszeń. Ale nie wiem jak to prawidłowo zrobić. Nasz informatyk z którym do tej pory współpracowaliśmy jest dobry ale nie zna się na tych wszystkich nowinkach. Dlatego też rozglądamy się za nową firmą ale taka która zajmie się kompleksowo naszą działalnością.

Re: Nowe rozwiązania w firmie

: 04 lis 2019 15:15
autor: kaczusia
A może coś związanego z reklamą aby przyciągnąć więcej klientów? Ja dość długo już prowadzę sklep internetowy z akcesoriami dla dzieci, jednak nigdy nie przynosił takich zysków jak sobie marzyłam, z mojej pensji ledwo wystarczało na życie. Przypadkowo w internecie natrafiłam na firmę, która specjalizuje się w pozyskiwaniu leadów. Współpracuję z nimi dopiero od 4 miesięcy, a efekty są już zauważalne więcej klientów na pewno odwiedza mój sklep a co za tym idzie mam na pewno większy zysk.

Re: Nowe rozwiązania w firmie

: 28 mar 2020 10:21
autor: kier
W takim razie ze swojej strony polecam skorzystanie z usługi outsourcingu it. Z której obecnie korzysta bardzo wiele firm i nic dziwnego bo jest to rozwiazanie bardzo wygodne:
nie trzeba przeprowadzać problematycznej rekrutacji na stanowisko informatyka w firmie a znaleźć specjalistę nie jest tak prosto
nie trzeba tworzyć miejsca pracy w firmie
jak rownież ma sie usługi nie przez 8 godzin pracy informatyka ale w wielu firmach 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu tak wiec systemy w firmie są chronione lepiej.

Re: Nowe rozwiązania w firmie

: 15 maja 2020 11:31
autor: lunka90
Ja od siebie polecam call center w chmurze. Tak naprawdę, to wystarczy dostęp do Internetu, aby korzystać z usługi i z własnego doświadczenia mogę przyznać, ze jest to spore udogodnienie.