Ubezpieczenie na życie

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
Awatar użytkownika
plutati5t

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: plutati5t » 12 wrz 2018 17:00

Hej. Mam do Was pewne niezwykle ważne dla mnie zapytanie. Czy macie może jakieś doświadczenia z polisami mieszkań? W Sieci udało mi się znaleźć niezmiernie dużo zestawień tego typu i trudno jest podjąć jakąś decyzję.
Gdy Bóg stworzył świat i w pewnym momencie zechciał, by przestępcy mieli jeszcze szansę na lepsze życie, ulepił z gliny prokuratora. Kiedy zmienił zdanie i stwierdził, że powinni ponieść srogą karę, wymyślił dziennikarza śledczego.

olina788
Kontakt:

Post autor: olina788 » 15 sty 2019 15:21

Wcześniej od tym nie myślałam, ale miałam wypadek samochodowy i zaczęłam myśleć o tym, co będzie z moimi dziećmi, gdy mnie zabraknie. Na szczęście nic mi się nie stało, ale dało mi to do zrozumienia, że powinnam zabezpieczyć ich przyszłość. Jestem umówiona z doradcą, aby porozmawiać o polisie dla dziecka.

Ania134

Post autor: Ania134 » 04 lut 2019 12:10

Warto porównać różne polisy przed podjęciem decyzji. Taką możliwość daje np Cuk.pl w którym ubezpieczyłam się na życie.

szczypiorek

Post autor: szczypiorek » 12 lut 2019 13:26

W kwestii ubezpieczeń na życie mi osobiście wpadł w oko ostatnio taki pakiet: https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla- ... ieczenstwa. Co dla mnie istotne, jest to ubezpieczenie nie tylko na życie, ale także i zdrowie, także mamy dwa w jednym. W sumie nawet więcej niż dwa. W zależności od indywidualnych potrzeb można bowiem dokonać wyboru spośród różnych wariantów, a co więcej – zapewnia nam on Medical Assistance, który uważam za niezwykle wręcz przydatny. Jak dla mnie – super :). Polecam się z tym pakietem zapoznać!

mamaja

Post autor: mamaja » 22 lut 2019 18:38

To prawda, że warto jest pomyśleć o ubezpieczeniu na życie , bo pozwala ono zadbać nam o naszych bliskich w razie nieszczęścia. Nie należy również zapominać o pozostałych ubezpieczeniach takich jak np. OC samochodu. Jeżeli jesteście w trakcie poszukiwań ubezpieczyciela waszego auta , to zajrzyjcie do http://www.ocacubezpieczeniakrakow.pl/. Z tego, co wiem, to oferują najtańsze ubezpieczenie w Krakowie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”