Ubezpieczenie na życie

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
dagmara2303

Ubezpieczenie na życie

Post autor: dagmara2303 » 30 kwie 2018 13:46

Cześć, od dwóch lat pracuję w sporej firmie.Jestem z tej pracy dość zadowolona tym bardziej, że lepiej zaczęłam zarabiać. Mój mąż bardzo mnie motywuje do tego, abym nas ubezpieczyła na życie. Zaczęłam więc szukać rożnych ofert, jednak kolega z pracy polecił mi Open Life i zapewnia mnie, że on i jego żona są bardzo zadowoleni z tego ubezpieczenia.
Są tu dość niskie składki , a przy tym ubezpieczenia na korzystnych warunkach.Mam spore zaufanie do tego kolegi,więc chyba się zdecyduję.Czy ktoś z Was korzysta z ubezpieczeń w tej firmie?Jakie są Wasze opinie?Chętnie skorzystam z doświadczeń innych będzie to moje i męża pierwsze ubezpieczenie więc będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.Poza tym mój mąż jest bardzo wymagającą osobą więc zależy mi , aby sprostać jego wymaganiom.
Chcę, aby był to taki prezent dla niego i zarazem niespodzianka. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
MARZENA4

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: MARZENA4 » 17 maja 2018 17:18

Witam bardzo serdecznie. Czy jesteście może w stanie doradzić mi czym się kierować przy wyborze ubezpieczenia na życie? Zastanawiam się obecnie, czy np. strona www będzie dobrym wyborem. Co o tym myślicie?
Człowiek traci grunt pod nogami, kiedy traci ochotę do śmiechu.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 04 cze 2018 08:53

Z pewnością z korzystanie z rankingów może być pomocne, podobnie jak w ogóle porównywanie ofert między sobą.

Ekspert PZU

Post autor: Ekspert PZU » 07 cze 2018 10:33

Na pewno warto wybrać ubezpieczenie, które najlepiej odpowie na indywidualne potrzeby i zapewni poczucie bezpieczeństwa w razie nagłych i niespodziewanych sytuacji losowych. Idealną propozycją jest polisa, która daje maksymalną ochronę i wsparcie finansowe zarówno po wypadku i chorobie, ponieważ w życiu może przydarzyć się wiele nieoczekiwanych zdarzeń: śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, pobyt w szpitalu, zawał, udar, nowotwór lub inna ciężka choroba, operacje chirurgiczne.
Warto przyjrzeć się ofercie ubezpieczeń na życie w PZU.

baasia88

Post autor: baasia88 » 07 cze 2018 23:20

Najlepszym sposobem uważam jest informacja, czego możemy oczekiwać od ubezpieczyciela i na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas zawierania umowy. Jaki jest okres karencji, co dla nas będzie najlepsze itd. Nie wszyscy mają takie same wymagania i dlatego uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest spotkanie się z profesjonalnym Doradcą. Ja miałam taką przyjemność spotkania się z Panią Edytą, która po zweryfikowaniu moich potrzeb i możliwości wyjaśniając dokładnie co i jak zaproponował mi najlepszy pakiet.

narcyzja

Post autor: narcyzja » 28 cze 2018 18:06

Po za zwykłym ubezpieczeniem na zycie należy pamietać również o polisach turystycznych w momencie kiedy chcemy wyjechać na wakacje czy w ferie na narty, wtedy wykupić ubezpieczenie narciarskie, takie dodatki to często wymóg biur podróży, a lepiej je mieć niż nie mieć :)

fiona45

Post autor: fiona45 » 21 lip 2018 15:35

Zerknij na ubezpieczenia też na oferty na; bluemedia. Znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Umieją dobrać do potrzeb twoich. Ubezpieczyć możesz wszystko u nich. Dodatkowo wiele innych korzyści możesz mieć logując się u nich.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”