reklama dla firmy - gadżety

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
luśka33

Re: reklama dla firmy - gadżety

Post autor: luśka33 » 27 maja 2018 18:19

My zamawiamy przeróżne gadżety reklamowe, w zależności od okazji, pory roku, Klienta. Zawsze kupujemy w Art Office, mają największy wybór i przede wszystkim gadżety dobrej jakości.

mysssia

Post autor: mysssia » 07 cze 2018 19:45

Sporą zaletą takiej reklamy jest to, że nie kosztuje ona dużo. Raz wydacie pieniądze i to na pewno małe kwoty i zamówicie całą masę gadżetów reklamowych. Świetnie sprawdza się odzież z nadrukiem, w tym koszulki, kamizelki, kurtki. Warto zainteresować się takimi rzeczami do swojej firmy

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 16 sie 2018 20:21

A może gadżety powiązane z firmą, lecz stworzone drukiem 3d? To w dzisiejszych czasach bardzo popularne rozwiązanie i na czasie.

Kazoo

Post autor: Kazoo » 14 lut 2019 15:25

Koszulki z nadrukiem się naprawdę dobrze sprawdzają! Pomyśl tylko - to naprawdę tania reklama. Jeśli wybierzesz wzór, który nie będzie tylko i wyłącznie naklejonym logiem, to takie koszulki mogą być używane przez długi czas. Znajomy sprzedaje akcesoria sportowe i opowiadał mi jak na jednym amatorskim turnieju rozdawał koszulki zamówione u https://www.wib.pl/ z jakimś ciekawym wzorem i lekko, aczkolwiek wyraźnie, zarysowanym logo jego firmy i numerem telefonu. Mówi, że to przyciągnęło do niego kilkudziesięciu stałych klientów i dwie firmy do współpracy ;) Kluczowa jest wysoka jakość produktu - jeśli dasz koszulkę, która po jednym praniu będzie do wyrzucenia, to nikt nie skojarzy Cię z wysoką jakością. Kolega rozdawał naprawdę dobre i porządne koszulki, które na pewno służyły dzielnie przez długi czas.

Szrutka

Post autor: Szrutka » 21 lut 2019 09:33

Gadżety reklamowe mogą mieć bardzo różną postać, od prostych długopisów, po pen drivy, a nawet i power banki. Tu warto też na pewno zapoznać się z propozycjami od https://mmflex.pl Ta firma proponuje bardzo duży wybór toreb, opakowań reklamowych. Zagwarantują oni wam darmowy projekt torby, a i także darmowy transport gotowych produktów.

Awatar użytkownika
Coolka

Post autor: Coolka » 22 lut 2019 12:32

Ja również zaczęłam od gadgetów firmowych - kubki, długopisy i przeróżne dodatki z logiem firmy. Teraz zastanawiam się nad reklamą dodatkową. Czy myślicie, że displaye kartonowe to dobry pomysł? Znalazłam bardzo fajną firmę, która zajmuje się produkcją reklam. Zależy mi aby moja firma przynosiła coraz więcej przychodu. Zależy mi również na nowych klientach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”