reklama dla firmy - gadżety

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
SzalonaMama

Re: reklama dla firmy - gadżety

Post autor: SzalonaMama » 03 gru 2017 16:49

Najlepszą formą reklamy w tych czasach, to te internetowe. Ale jednak nie znając się nie zatrudniajmy na hura firmy reklamowej. Polecam najpierw zapoznać się z tym artykułem seo.zgred.pl/raport-seo-dla-klienta-dluga-droga-do-transparentnosci-4484 Artykuł opisuje wagę raportów z pozycjonowania SEO. Wiele firm wysyła okrojone raporty z których nie da się wyedukować, za co tak na prawdę płacimy. Nie dawajcie się naciągać. Polecam się zapoznać.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 06 gru 2017 12:14

Od bardzo dawna współpracuję z firmą. Zaopatrują mnie w wysokiej jakości gadżety reklamowe, które są doskonałym pomysłem na dopełnienie oferty promującej firmy. Bilonownice, tace czy nawet popielniczki z logo naszej firmy robią niesamowitą furorę! Wykonywane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu służą przez spory okres czasu.

bella91

Post autor: bella91 » 28 gru 2017 21:07

Na pewno warto zainwestować w gadzety reklamowe. Moim zdaniem są one nieocenione.
Sama ostatnio zamawiałam długopisy i kalendarze dla klientów. Teraz myślę o ulotkach. Widziałam, ze oferta jest bardzo atrakcyjna a jakość druku bardzo wysoka.
Myślę, że warto promować firmę w tradycyjny sposób, reklama w sieci to nie wszystko.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 05 sty 2018 15:40

Potrzebujesz pozytywnego szumu o Twoim produkcie lub usłudze, a może chcesz poprawić opinie o Twojej marce? Marketing szeptany będzie idealny dla Ciebie!

Awatar użytkownika
gosiak83

Post autor: gosiak83 » 21 sty 2018 21:47

A co sądzicie o torbach papierowych z nadrukiem i nazwą naszej firmy?
Dla mnie to podnosi luksusowość marki, nawet gdyby sprzedawała ona rajstopy, podkreśla dbanie o ekologię, nie wprowadzając do obiegi tony plastiku i dzięki klientom, noszącym torbę z naszym produktem po np. galerii staje się chodzącą reklamą.
Dla mnie bomba :) Sama niedługo takich będę potrzebowała. Mogłam dobrać odpowiadający rozmiar, grafikę, rodzaj papieru. Cenowo wychodzą bardzo atrakcyjnie.
"Świat nie jest instytucją zajmującą się spełnianiem życzeń."

Chylon

Post autor: Chylon » 05 mar 2018 16:58

Gadżety reklamowe to zdecydowanie super pomysł. Najważniejsze, żeby zadbać o to aby charakteryzowały się najwyższą jakością i zostały wykonane w porządny sposób. Noex wykonał dla mnie sporo tego typu artykułów, od tac po bilonowce i maty z podkładkami. Najważniejszy aspekt jest taki, iż mocno zwróciły one uwagę moich klientów, którzy jeszcze bardziej zainteresowali się ofertą. :)

arlett

Post autor: arlett » 07 mar 2018 19:30

Myślę, ze warto pomyśleć o torbach z logo firmy, koszulkach, nowych ulotkach, wizytówkach itd. Ja trafiłam ostatnio na diamond-druk.pl i chyba będę tam robić większe zamówienie. Jest w czym wybierać więc na pewno znajdzie coś dla siebie. mi zależy na gadżetach na targi branżowe.

Olek

Post autor: Olek » 25 kwie 2018 15:13

U nas bardzo dobrze spisują się takie plastikowe długopisy reklamowe. Chętnie korzystają z nich pracownicy, klienci z przyjemnością je biorą. Zamawiałem i jestem zachwycony. Wszystko działa jak ma działać, żaden nie był pęknięty, połamany, a wiadomo, że to tylko plastik. Polecam!

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 25 kwie 2018 18:53

Dobre są gadżety wykonane formułą druku 3d. Od kiedy wykonali dla nas artykuły tego typu, zainteresowanie naszymi usługami znacznie wzrosło. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi, to czysty profesjonalizm!

monika8934

Post autor: monika8934 » 29 kwie 2018 23:17

Mam dla Was całkiem coś innego - napoje z logo Waszej firmy, co Ty na to? Bo mnie wydaje się to super opcją! Można sprawdzić sobie wszystko na stronie freshdrink.pl. Tam przygotowana jest cała oferta, z której w każdej chwili można sobie skorzystać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”