Strona 1 z 7

pierwsza ważna konferencja

: 03 gru 2015 10:07
autor: achotyk
planuję w styczniu zorganizowac pierwszą wieksza konferencję w firmie. rozwinęlismy się na tyle, ze pora zrobić krok do przodu i ze wszystkimi otwarcie porozmawiać o planach na przysżłości. szukam w związku z tym sali na ok. 20 os. pod Warszawą, czegos wyjątkowego, bo zawsze robie wszystko na 100% i chcę żeby wszystko było dopracowane. nie wykluczam, że bedzie to trwało przez weekend, więc najlepiej jak obiekt będzie z noclegami. A, i jeszcze możecie polecić jakąś dobrą (szybką) drukarnię w tej okolicy?

Re: pierwsza ważna konferecnja

: 04 gru 2015 13:20
autor: kubiaczka
pod Warszawa znajduje sie Jaworowy Dwór. maja tam do dyspozycji 3 sale z tego co pamietam, bardzo dobre wyposażenie wiec nie bedziesz sie musiala martwic o organizacjie. Z noclegiem tez nie bedzie problemu.

Re: pierwsza ważna konferecnja

: 13 sty 2016 13:53
autor: raczkowa
To jak to coś ważnego to może lepiej pojechać gdzieś dalej niż tylko za miasto? Fajne obiekty konferencyjne na mazurach są dostępne ;) Zresztą możesz to sprawdzić na stronie:https://www.salebiznesowe.pl/konferencje-na-mazurach Ostatnio organizowałam tam konferencje i wyszło świetnie. Nie było chyba osoby, która nie byłaby zadowolona ;)

Re: pierwsza ważna konferecnja

: 28 lut 2016 14:33
autor: iksik87
Przy takich konferencjach, które są milowymi kamieniami w historii firmy, warto sięgnąć po multimedia, które zapewniają efekt wow :) Zobaczcie na stronę firmy Alpha Vision, alphavision.pl, która takie właśnie multimedialne rozwiązania oferuje. Innowacyjne technologie to jest to! :)

Re: pierwsza ważna konferecnja

: 15 mar 2016 10:37
autor: Werka
Najlepiej pogrzebać w necie i zrobić sobie samodzielnie porównanie :)

Re: pierwsza ważna konferecnja

: 02 kwie 2016 23:08
autor: rossa87
iksik87 pisze:Przy takich konferencjach, które są milowymi kamieniami w historii firmy, warto sięgnąć po multimedia, które zapewniają efekt wow :) Zobaczcie na stronę firmy Alpha Vision, alphavision.pl, która takie właśnie multimedialne rozwiązania oferuje. Innowacyjne technologie to jest to! :)
Zgadzam się :) Trudno się nie zgodzić. Jeśli macie zamiar kontynuować takie eventy, organizować je w przyszłości, to tym bardziej warto z mocnym uderzeniem wejść na scenę po raz pierwszy :) I zapewnić sobie od razu rozgłos i zaangażowanie uczestników. Bo elementy multimedialne takiej kategorii, jakie oferuje Alpha Vision, na długo zapadną w ich pamięć - wierz mi :)

Re: pierwsza ważna konferecnja

: 04 kwie 2016 21:06
autor: Azamag
Jeżeli w przyszłości będziesz organizować kolejne konferencję to wówczas polecę dobrą i sprawdzoną drukarnię. Ja wykonywałam u nich ulotki jak i notesy reklamowe swojego "biznesu". Myślę, że takie notesy klejone czy notesy spiralowane przydadzą się również dla uczestników konferencji do zapisania przydatnych informacji, które zostaną podczas nich wygłoszone.

Re: pierwsza ważna konferecnja

: 16 kwie 2016 12:42
autor: Ajlar
Sama konferencje mozesz takze zorganizowac w ich hotelu - HotelStyl70 - szykowny, z klasa, ale zarazem nowoczesny.

Re: pierwsza ważna konferecnja

: 24 kwie 2016 16:41
autor: Oluchna
Ajlar pisze:Jesli chodzi o konferencje i ich organizacje, to polecam ciekawy artykul...
Faktycznie, rady zawarte w tym artykule mogą bardzo przydać się osobom, które nie mają dużego doświadczenia w organizacji konferencji, szkoleń itp. Czyli również autorce wątku, która przecież wspomniała, że zawsze robi wszystko na 100% i chce, żeby wszystko było dopracowane. Takiej osobie lektura ww. artykułu na pewno pomoże.

Re: pierwsza ważna konferencja

: 31 mar 2019 17:00
autor: ida.marcowa
Na pewno podczas organizacji konferencji ważny jest m.in. sprzęt konferencyjny. My taki sprzęt wypożyczamy z firmy, wspierają nas też w zakresie obsługi.