Gdzie impreza integracyjna?

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
Dżej89

Re: Gdzie impreza integracyjna?

Post autor: Dżej89 » 18 gru 2017 15:15

Jak nie macie pomysłów na imprezę integracyjną to może warto zlecić to komuś odpowiedniemu. Mój mąż ostatnio bawił się na imprezie integracyjnej i z tego co słyszał to firma jego korzystała z usług tych organizatorów fxevents.pl . Ponoć każdy był zachwycony wszystkim atrakcjami jakie zaoferowali, także brzmi to naprawdę dobrze. Może więc warto odwiedzić ich stronę i zorientować się w ofercie. Po co się samemu męczyć, jak taka firma stworzy dla każdego niepowtarzalny program na każdą okoliczność.

mama89

Post autor: mama89 » 22 gru 2017 20:47

Imprezy w firmie sa niezwykle ważne, spalają ze soba pracowników, oraz dają dobry kontakt w relacji pracownik-pracodawca. Mój szef urządza takie imprezy dwa razy w roku, zawsze jest super. Przed nami bal z okazji 20-lecia firmy i szef postanowił zainwestować w profesjonalistów.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 13 mar 2018 00:33

My mieliśmy ostatnio najlepszą imprezę integracyjną jaka może być :D szef zorganizowal nam warsztaty kulinarne z Twój kucharz. Bylismy dobrani w kilku osobowe zespoly i pichciliśmy, naprawdę super sprawa :D

Koraa

Post autor: Koraa » 23 mar 2018 23:40

A too wszystko zależy od tego czy chcesz wyjazdową czy na miejscu :) Najlepiej jest zdać się na jakąś firmę bo oni zawsze mają jakieś fajne miejscówki i wiele fajnych atrakcji.

kowalik

Post autor: kowalik » 25 kwie 2018 15:20

To wszystko zależy od tego gdzie się mieszka oraz czy impreza ma być z noclegiem czy na miejscu. My po wakacjach planujemy 1dniowy wyjazd na imprezę integracyjną, ale też jeszcze nie mamy pomysłu gdzie

karolina88

Post autor: karolina88 » 26 kwie 2018 15:40

ja to wymagań nie mam zawsze robię jakaś imprezkę firmową w domku :) akurat my mamy firmę rodzinną, wiec nawet spotkanie integracyjne było w domu, zrobiło sie pyszne jedzenie, dobre drinki, kupiliśmy słomki do drinków i girlandy na stół i wszystko ładnie wyglądało :)

mamazosi

Post autor: mamazosi » 10 maja 2018 08:56

Może hotel Poniatowski, blisko do stolicy w razie czego, a w hotelu masz super salę na taką imprezę i można spokojnie zamówić sobie catering.
Oprócz tego są miejsca noclegowe więc każdy może wynająć sobie pokój poimprezować i wrócić spokojnie do siebie:)

Mannia

Post autor: Mannia » 22 maja 2018 09:57

Jeśli impreza będzie się odbywała w okolicach Warszawy to zalecam wziąć pod uwagę catering oferowany przez restauracje Łasuch. Domowe potrawy w jakie zostaliśmy zaopatrzeni za ich sprawą okazały się najciekawszym, a na pewno najsmaczniejszym elementem imprezy. Za atrakcyjne pieniądze, a tradycyjnie i pysznie! :blink:

Awatar użytkownika
jocker81

Post autor: jocker81 » 22 maja 2018 19:58

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
Władza oznacza rozrywanie umysłów na strzępy i składanie ich ponownie według obranego przez siebie modelu.

Loomlor

Post autor: Loomlor » 06 cze 2018 11:20

Właśnie też zastanawiam się jak przeprowadzić integrację w swojej firmie. Wpadł mi do głowy pomysł na imprezę w plenerze. Co wy sądzicie o czymś takim. tego typu impreza integracyjna to dobry pomysł?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”