Strona 1 z 8

Kantor internetowy opinie

: 18 lis 2014 15:45
autor: Zuzanna321
Na tą chwilę wymieniam walutę w kantorze zwykłym, jednak kurs nie jest czasami ciekawy i zastanawiam się nad wymianą w kantorze internetowym. Jest ich kilka, może macie jakieś doświadczenie i podzielicie się swoimi opiniami na temat tych instytucji. Z obserwacji widzę, że kursy są dużo lepsze niż w kantorze, nie wspominając już o banku. Na jakiej zasadzie funkcjonują i czy są bezpieczne? Ten temat mnie nurtuje, gdybyście coś wiedziały to dajcie znać.

Re: Kantor internetowy opinie

: 21 lis 2014 15:45
autor: Vanessa123
Cinkciarz.pl jest chyba najbardziej sprawdzony?

Re: Kantor internetowy opinie

: 26 lis 2014 13:03
autor: gosh
Przekonująca nazwa ;)

Re: Kantor internetowy opinie

: 29 gru 2014 09:49
autor: marylaa
A interesowałyście się jakimiś lokatami?Nie wiem czy to dobry pomysł?podobno ceny są teraz dość atrakcyjne ale to i tak chyba ryzyko prawda?

Re: Kantor internetowy opinie

: 23 sty 2015 20:40
autor: Katerina21
Faktycznie obecnie kantory internetowe są bardzo popularne, pewnie ze względu na wygodę i szybką wymianę. Jest ich na naszym rynku całkiem sporo i warto się z nimi zapoznać. Żeby dodatkowo zyskać wiedzę na temat , jak korzystnie wymieniać waluty, można śmiało skorzystać z porad umieszczonych na serwisach finansowych. Sporo z omówionych metod sama stosuję i muszę przyznać, że sprawdzają się doskonale.

Re: Kantor internetowy opinie

: 29 sty 2015 20:28
autor: wafel9
Ja korzystałam z kantora internetowego Alior Banku i byłam bardzo zadowolona. Do tego dostajesz kartę walutową w wybranej walucie i możesz płacić nią. Super sprawa

Re: Kantor internetowy opinie

: 01 lut 2015 15:18
autor: Marzanna
Pewnie słyszeliście też o walutomat.pl, też wg mnie warto w nim wymieniać waluty. Wymienia się na zasadzie, że podaje się kurs po jakim się chce sprzedać i się czeka na przeciwstawna ofertę kupna. Oczywiście można zrobić tak, że od razu się sprzedaje, tzn. kurs sprzedaży czy też kupna dostosowuje się z automatu do ofert przeciwstawnych. Wszystko w miarę płynnie pod warunkiem, że oferta jest realna i nie jakaś z kosmosu. Ja zawsze trochę jak sprzedaję walutę wystawiam wyżej i czekam. W końcu kilka godzin mnie nie zbawi, a kurs różnie, raz w dół, raz w górę. Ostatnio szczególnie są duże różnice kursów i z tego powodu też warto mieć konta w różnych kantorach internetowych. Samo posiadanie konta jest przecież darmowe.

Re: Kantor internetowy opinie

: 01 lut 2015 15:52
autor: Żanetka
A jest strona, która przedstawie listę kantorów internetowych wraz z obecnym kursem walut? Zastanawiam się też, jak jest z bezpieczeństwem w kantorach internetowych. Wspomniany wcześniej kantor Aliorbanku należy do banku, więc powinien być bezpieczny. A co z pozostałymi? Bądź co bądź nikt nie handluje drobnymi.

Re: Kantor internetowy opinie

: 06 lut 2015 18:07
autor: Tatami
Cześć. Będę niedługo musiał skorzystać z kantoru internetowego. Czy ktoś z Was z nich korzystał? Czy to aby na pewno bezpieczne? Ja trafiłem niedawno na ofertę korzystnie.pl i być może z nich skorzystam. A może polecacie coś innego?

Re: Kantor internetowy opinie

: 09 lut 2015 13:13
autor: ianowa
Ja korzystam z cinkciarza i mogę polecić. Taki internetowy kantor to dla mnie duża wygoda.