Rozwój firmy

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
olina788
Kontakt:

Re: Rozwój firmy

Post autor: olina788 » 25 paź 2018 23:24

A nie myśleliście może, aby rozwijać firmę w trochę inny sposób? Chodzi mi głównie o to, że może Wasza firma jest w takiej branży, aby np. korzystać z różnego rodzaju przetargów lub zamówień publicznych? Podobałaby się Wam taka opcja?

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 28 paź 2018 14:31

Oczywiście, że tak. Teraz żeby móc spokojnie funkcjonować na rynku, musicie nieustannie wprowadzać nowe rozwiązania. Bez tego konkurencja Was wyprzedzi. Właśnie dlatego powinniście wziąć pod uwagę możliwości, jakie daje wprowadzenie takich systemów. To może znacznie przyspieszyć rozwój Waszej firmy.

Aga11

Post autor: Aga11 » 30 paź 2018 22:24

A co myślicie o zakupie oprogramowania, które oferuje firma itmagination? Ostatnio słyszałam o nich dużo dobrego, a takie oprogramowania stają się z każdym dniem coraz to popularniejsze. Mają one wiele zastosowań, można je dostosowywać do własnych potrzeb i preferencji. To chyba naprawdę dobra opcja.

Dosia

Post autor: Dosia » 06 gru 2018 11:15

Gdy się podejmuje decyzję o prowadzeniu firmy, trzeba mieć na względzie wiele ważnych aspektów. Przy działalności produkcyjnej na przykład będzie niezbędny odpowiedni system zarządzania. Ja się zdecydowałam na współpracę z Humansoft https://humansoft.pl/produkcja/, bo zaproponowali mi program HermesSQL, który pozwala mi maksymalnie wykorzystać posiadane środki, surowce i zasoby ludzkie.

dominica

Post autor: dominica » 07 gru 2018 11:17

Każdy biznes niezależnie od tego czy jest to nowe przedsięwzięcie czy istniejące na rynku od kilku lat potrzebuje odpowiedniej reklamy dlatego warto skorzystać z usług agencji interaktywnej solv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”