Pozycjonowanie naszych małych biznesów

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
Asia123

Pozycjonowanie naszych małych biznesów

Post autor: Asia123 » 03 kwie 2019 12:48

hej, jeśli prowadzicie swoje interesy oraz strony internetowe to czy pozycjonujecie je?

Kirssteen

Re: Pozycjonowanie naszych małych biznesów

Post autor: Kirssteen » 09 kwie 2019 22:09

Nawet mniejsze biznesy potrzebują skutecznej reklamy. A jeżeli o to chodzi to właśnie pozycjonowanie powinno idealnie sie sprawdzić. Ważne jest znalezienie odpowiedniej firmy od takich zadań.

marikaja

Post autor: marikaja » 15 kwie 2019 11:09

Strona internetowa, social media i seo to taka podstawa w dzisiejszych czasach jeżeli chodzi o własną firmę.

Vikara

Post autor: Vikara » 16 kwie 2019 12:46

W tym roku otworzyłam swoją własną działalność, prowadzę cukiernię osiedlową i chciałam zwiększyć jej zasięgi w internecie. Wybrałam specjalistów SEO, którzy mi w tym pomogli, jestem im bardzo wdzięczna. Dzięki nim o cukierni dowiedziało się więcej klientów.

Magda75

Post autor: Magda75 » 17 kwie 2019 13:18

Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy, moja strona wskoczyła na pierwsze miejsce w wyszukiwarce Google i mam sporo nowych klientów.

dominica

Post autor: dominica » 23 kwie 2019 13:24

Każdy nawet najmniejszy biznes potrzebuje odpowiedniej reklamy. Jak sama piszesz nie znasz się na pozycjonowaniu więc czy warto ryzykować i próbować wypozycjonować stronę na własną rękę? Możesz w ten sposób zaszkodzić swojej firmie. Uważam, że znacznie lepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania agencji interaktywnej, która profesjonalnie podejdzie do tematu.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 17 maja 2019 12:25

Obecnie pozycjonowane to pewna podstawa, ale wiadomo, że składa się na to wiele różnych możliwości do wykorzystania, które jednak powinny być dostosowane do potrzeb firmy. Jeżeli są to małe firmy lokalne, to pewnie warto nastawić się właśnie na pozycjonowanie lokalne. Zresztą, każdy kto prowadzi firmę musi sam zadecydować jaka forma reklamy będzie najlepsza dla niego. To jednak poważna sprawa i należy takie kwestie dobrze przemyśleć.

PatkaNowak

Post autor: PatkaNowak » 21 cze 2019 08:43

Zdecydowanie polecam :) Korzystałam z usług Kamila Demidowskiego jeśli chodzi o pozycjonowanie. Obecnie planujemy przeprowadzić audyt ux. Naprawdę muszę przyznać, że takie usługi pomagają. Nie można nie doceniać siły internetu :)

dolores78

Post autor: dolores78 » 15 sie 2019 18:34

Generalnie polecam wejść na stronę agencji extraseo i dowiedzieć się więcej na temat pozycjonowania. Od wielu lat jest to skuteczny sposób na wzmocnienie pozycji strony firmowej w wyszukiwarkach dzięki czemu szybciej i łatwiej można znaleźć potencjalnych klientów ;)

Kinga ze Sky-Shop.pl
Kontakt:

Post autor: Kinga ze Sky-Shop.pl » 15 wrz 2019 19:43

Aktualnie bez pozycjonowania się nie obejdzie, zwłaszcza jeśli w branży jest jakaś konkurencja. A jeśli nie ma to też warto - masz wtedy pewność, że żadna nowopowstała firma nie będzie bez większej pracy wyświetlać się przed Tobą.
Przy pozycjonowaniu strony wiele możesz zrobić samodzielnie (zwłaszcza jeśli to sklep internetowy, w którym możesz mieć dużo treści).
Rozkręć swoją sprzedaż z platformą sklepów internetowych https://sky-shop.pl/
Masz pytania? Napisz!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”