Mały salon kosmetyczny

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
Drana

Mały salon kosmetyczny

Post autor: Drana » 16 paź 2018 11:10

Hej dziewczyny. Prowadzę od roku mały salon kosmetyczny. Całkiem dobrze mi wszystko idzie, mam grono stałych klientek. Co jakiś czas pojawi się ktoś nowy. W każdym razie jestem zadowolona z tego jak to wszystko się kręci. Chciałabym trochę poszerzyć ofertę, żeby jeszcze bardziej rozruszać biznes. Myślę o skoncentrowaniu się na zabiegach odmładzających i kupnie takiego sprzętu. Ja wcześniej, jak pracowałam na etacie miałam sprzęt trochę starszej generacji, więc ciekawa jestem waszych opinii w tym temacie.

mamuśka31

Re: Mały salon kosmetyczny

Post autor: mamuśka31 » 23 paź 2018 19:32

A czy laseroterapia to nie jest na tyle poważny zabieg, że trzeba go wykonywać w klinice?
Czytałam trochę na ten temat, no i odniosłam wrażenie, że tak. Ale może się mylę? Jeśli tak, popraw mnie. No i jeśli możesz, powiedz trochę więcej na temat terapii laserem, bo bardzo mnie to interesuje.

Werka

Post autor: Werka » 25 paź 2018 08:04

Ja zdecydowałam się poszerzyć ofertę mojego salonu o stylizacje paznokci, była na specjalnych kursach w szkole New Nails, Muszę przyznać, że były bardzo fajnie prowadzone, dużo praktycznych zajęć.

DominikaD32

Post autor: DominikaD32 » 03 gru 2018 23:04

Mały salon również może być doceniany przez klientów warto jednak robić swoje i może później się rozwinie. Jak będziesz chciała kupić odpowiednie wyposażenie do prowadzenia takiego biznesu to ze swojej strony bez dwóch zdań jestem w stanie polecić Ci finefactory, w którym również często robię zakupy i jak do tej pory mnie nie zawiedli na termin, ceny i jakość obsługi.

Santek.N

Post autor: Santek.N » 25 gru 2018 16:20

Ogólnie w takich biznesach fajna opcja to poszerzenie oferty o produkty, które uzupełnią Twoją ofertę wiec wszelkiego rodzaju kosmetyki pasujące do tego co robisz. Jeśli lokal jest mały to można pokombinować z umieszczeniem odpowiednich szafek czy lad z produktami co może pozytywnie wpłynąć na ich odbiór.

Mimichaska

Post autor: Mimichaska » 14 sty 2019 22:35

Wcale nic wielkiego nie będzie potrzebne. od czegoś trzeba zacząć, może nawet od jednej specjalizacji. Może z czasem wszystko się rozwinie :) Jeżeli w tym kierunku biznesowym będziecie zmierzać to na pewno będziecie musieli postawić na nowoczesny sprzęt. Propozycje od firmy https://kazaro.pl czyli urządzenia i akcesoria kosmetyczne na pewno się wam przydadzą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”