Strona 1 z 3

Jak poradzić sobie z zadłużeniem?

: 31 maja 2018 22:50
autor: lana52
Czasami, zaciągając kolejne zobowiązania, nie zdajemy sobie sprawy z tego, że możemy nie być w stanie jego spłacić. Jak poradzić sobie z zadłużeniem? Tak się składa, że jedynym rozwiązaniem jest czasami ogłoszenie bankructwa, czy w przypadku osób prywatnych, upadłości konsumenckiej.
Można też skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, zwykle się na tym dobrze wychodzi - kredyt konsolidacyjny.

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem?

: 06 cze 2018 09:41
autor: gosh
No cóż, trzeba je spłacić...

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem?

: 04 lip 2018 19:04
autor: JuloRyba
gosh pisze:
06 cze 2018 09:41
No cóż, trzeba je spłacić...
Gdyby każdy wychodził z takiego założenia to by nie było windykatorów, a tymczasem trzeba brać pożyczki w odpowiednich miejscach gdzie ktoś nam doradzi jakie warunki spłaty wybrać. Taka elastyczna pożyczka pomoże naprawić chwilowe problemy finansowe ale zawsze trzeba korzystać z takich ofert ze zdrowym rozsądkiem i na spokojnie.

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem?

: 11 lip 2018 21:59
autor: Martusia87
Czasem dobrze jest wziąć po prostu jedną większą pożyczkę i pospłacać sobie te mniejsze zobowiązania. Ja tak zrobiłam :) Znalazłam naprawdę dobrą i atrakcyjną ofertę pożyczki, więc złożyłam o nią wniosek. Udało mi się ją dostać i spłacić pozostałe zobowiązania :) Teraz spłacam sobie już tylko niewielką ratę z tej ostatniej pożyczki, co nie sprawia mi problemu.

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem?

: 26 lip 2018 08:56
autor: yokoyoko
Najlepszym pomysłem jest postawienie na restrukturyzację. Pozwoli nam to na uniknięcie kolejnych, nieprzespanych nocy. Sam miałem z tym kłopot, aktualnie kamień spadł mi z serca a to za sprawą współpracy z eurekarestrukturyzacje. Postępowanie restrukturyzacyjne pozwoliło nam zostawić za sobą balast w postaci starych zobowiązań przy jednoczesnym zachowaniu aktualnego dorobku. Nowy start w biznesie może okazać się możliwy!

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem?

: 04 wrz 2018 15:09
autor: mamija
Na problemy z zadłużeniem dobrą opcją jest kredyt konsolidacyjny. Oczywiście nasze zadłużenie nie zniknie w magiczny sposób. Jednak do spłaty będziemy mieli miesięcznie tylko jedną dużo niższą ratę, którą zwyczajnie będziemy w stanie spłacać nie generując tym samym dodatkowych kosztów z tego powodu, że nie spłacamy swojego zadłużenia.

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem?

: 13 lis 2018 07:51
autor: Minia
moja firma miała kiedyś zadłużenie nie było łatwo, ale pomogło mi biuro rachunkowe, opracowali dla mnie plan wychodzenia z zadłużenia i pomogli w negocjacjach!

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem?

: 18 lis 2018 22:37
autor: nekles
Strona igg.pl, to najlepszy sposób na to by nauczyć się wszystkiego o tematyce kredytów. Wszystko jest tam szczegółowo opisane.

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem?

: 10 sty 2019 12:11
autor: MarzenkaKK
Długi to jeszcze nie koniec świata. Sama bylam pare lat temu w sytuacji kiedy już zgłosiła się do mnie windykacja. Myślałam, że będą mnie nachodzić, wydzwaniać i że będą chcieli, żebym jak najszybciej spłaciła całą kwotę… siła stereotypów. Teraz wiem, że to działa trochę inaczej.

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem?

: 16 sty 2019 18:05
autor: Piterson
Moim zdaniem konsolidacja może być bardzo dobrym wyjściem.