Strona 1 z 9

Moja pierwsza firma

: 06 lip 2017 14:23
autor: Bella
Na co zwrócić uwagę zakładając pierwszą w życiu firmę. Wiadomo, że moja firma powinna być najlepsza, tylko jak to zrobić. Pracować jak mrówka, czy też może nie, na co zwrócić uwagę?

Re: Moja pierwsza firma

: 08 lip 2017 19:47
autor: opiekunka
Warto założyć firmę w branży na której się zna, lub którą się lubi. Praca powinna sprawiać przyjemność.

Re: Moja pierwsza firma

: 21 lip 2017 22:53
autor: Krysta097
Dokładnie, praca powinna być przyjemna, wtedy efekty są lepsze. Przede wszystkim przy rozkręcaniu firmy, pierwszym i bardzo ważnym krokiem jest jej reklama. Bez tego nie da rady się utrzymać na rynku. Przede wszystkim trzeba zacząć od reklamy w internecie oraz bardziej tradycyjnych form. To co jest bardzo ciekawe i coraz bardziej popularne to zamieszczanie reklamy firmy na samochodach, dzięki oklejaniu ich specjalną folią. Jak dla mnie to dobra forma, bo wystarczy jechać ulicą i przechodnie widzą reklamę, bo samochód bardzo się wyróżnia na tle innych. Warto się zastanowić czy czegoś takiego sobie nie zafundować :)

Re: Moja pierwsza firma

: 22 lip 2017 11:33
autor: kasztanek
Myślicie, że warto korzystać z outsourcingu usług w pierwszym roku działania firmy? Zastanawiam się na ile korzystanie z tego typu ofert http://www.servus-it.pl/, czyli ogólnie outsourcingu usług pozwala zwiększyć efektywność działania i zyski. Jakie macie doświadczenia z tego typu ofertami?

Re: Moja pierwsza firma

: 25 lip 2017 21:23
autor: izabiznes
Grunt, to robić coś, co się lubi i w czym jest się dobrym. Jako nastolatka zaczęłam pasjonować się wizażem, potem ukończyłam Międzynarodowe Studium Dziewulskich (które szczerze polecam!) na Wydziale Charakteryzacji Wizażu i Stylizacji. Teraz prowadzę własną firmę zajmującą się charakteryzacją i powodzi mi się świetnie!

Re: Moja pierwsza firma

: 02 sie 2017 15:04
autor: edytta
Kluczowym jest sprawna obsługa informatyczna. Przyszło nam żyć w czasach gdzie podstawą kontaktów i informacji jest internet. Stąd postawiłam na profesjonalne usługi informatyczne z Wrocławia. Mam oprogramowanie ściśle dopasowane do potrzeb, zapewniony serwis i możliwość jego rozbudowy.

Re: Moja pierwsza firma

: 13 sie 2017 16:26
autor: Coldi
Bella pisze:
06 lip 2017 14:23
Na co zwrócić uwagę zakładając pierwszą w życiu firmę. Wiadomo, że moja firma powinna być najlepsza, tylko jak to zrobić. Pracować jak mrówka, czy też może nie, na co zwrócić uwagę?

Zakładając własną firmę trzeba zwrócić uwagę na wiele rzeczy. Ważna na pewno jest reklama, ale też dobra organizacja pracy. Warto pewne rzeczy sobie ułatwić i skorzystać z oferty bluemedia.pl firmy. Ona nieco odciąży Cię jeżeli chodzi o niektóre obowiązki firmowe.

Re: Moja pierwsza firma

: 15 sie 2017 08:57
autor: monikabert90
Moim zdaniem do wszystkiego trzeba dojść metodą prób i błędów, na początku próbować różnych rozwiązań, a dopiero później decydować się na trwałe rozwiązania. Na przykład jeśli chodzi o flotę, to jeśli potrzebujemy auta dostawczego, przed zakupem lepiej wypożyczyć sobie na jakiś czas takie auto. Koszty są mniejsze, a przynajmniej sprawdzimy, czy na pewno taki model nam odpowiada. Ostatnio coraz więcej wypożyczalni oferuje wynajem samochodów dostawczych, na przykład całkiem niedawno pojawiło się to w ofercie poznańskiej wypożyczalni samochodów Fat Car ;)

Re: Moja pierwsza firma

: 18 sie 2017 10:13
autor: izabiznes
wiele cennych rad dotyczących początków prowadzenia własnej działalności warto zasięgnąć od osob które maja w tym doświadczenie. Bardzo dużo porad na temat prowadzenia własnej formy oraz tego jak rozpocząć budowanie własnej marki możecie uzyskać także tutaj na blogu dizziness.eu, warto zerknąć bo jest tam wiele cennych wskazówek które ułatwią nam start we własnym biznesie.

Re: Moja pierwsza firma

: 21 sie 2017 22:06
autor: Radrodwor
zakładając pierwszą firmę trzeba zastanowić się nad działaniem wielotorowym. W dzisiejszych czasach nie wystarczy istnieć tylko w realu,aby firma się rozwijała trzeba zaistnieć również w sieci,warto przeglądając oferty różnych przedsiębiorstw zajmujących się tworzeniem stron www zwrócić uwagę,aby te strony funkcjonowały również na urządzeniach mobilnych.