Moja pierwsza firma

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
Nati89

Re: Moja pierwsza firma

Post autor: Nati89 » 22 kwie 2018 21:16

Jeśli już zdecydujesz się na coś konkretnego to moze pomyśl także o odpowiednich systemach operacyjnych dla biznesu, świetnie się sprawdzają w każdej branży, to się przyda jeśli nie na początku to z pewności w rozwoju, czego Ci zyczę :)

Mimichaska

Post autor: Mimichaska » 07 maja 2018 09:44

A ja teraz działam w gastronomii, tzn. zamierzam otworzyć swoją własną restauracje. Pracowałam już przez wiele lat w korporacji i w końcu chce się od tego uwolnić. Mam już ogarnięty lokal, niezbędne sprzęty, których okazało się że musze o wiele więcej kupić niż zakładałam na początku więc mam nadzieje że w lato już będę działać.

Chylon

Post autor: Chylon » 14 maja 2018 11:00

Wszystko jest uzależnione od tego, jakiego typu firma Cię interesuje, co właściwie chcesz prowadzić. Ja na przykład założyłam cukiernię. To bylo oczywiste, że biznes muszę rozpocząć od zakupu odpowiedniego sprzętu, czyli lad chłodniczych, lodówek, zamrażarek. Nawet konserwatory do lodów z czasem okazały się sporym urozmaiceniem! Zakupiłem je, dzięki którym nasz biznes zaczął prosperować we właściwy sposób.

Awatar użytkownika
Desmond09

Post autor: Desmond09 » 14 maja 2018 15:18

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć...
Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.

monika8934

Post autor: monika8934 » 20 sie 2018 18:23

Jeśli chodzi o taką rzecz, jak pieczatka to polecam o tym pamiętać, bo wiem, że niestety wielu osobom zdarza się o niej zapominać, po założeniu firmy. A pieczatka potrzebna jest do wypełnienia wielu dokumentów i do tego, aby wystawiać faktury.

renatakam

Post autor: renatakam » 21 paź 2018 21:39

Przy zakładaniu własnego biznesu nie można zapomnieć o stronie internetowej firmy. Obecność w sieci to teraz już obowiązek.Warto skorzystać z usług profesjonalistów aby strona wyróżniała sie na tle konkurencji. W https://www.cube3d.pl/
zajmują się tworzeniem stron internetowych, dzięki projektowaniu graficznemu, wizualizacjom 3d czy innym nieszablonowym rozwiązaniom strona internetowa zyska sporo odwiedzających

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 29 paź 2018 22:02

Zdecydowanie masz rację ! Poruszenie tematu jakim jest wizualizacja 3D jest moim zdaniem również bardzo ważna. Sama ostatnio zdecydowałam się na taki ruch jednak skorzystałam z oferty https://modii3d.com/oferta/dla-reklamy i w tym momencie szczerze mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę ! Dostosowali projekt pod potrzeby mojej branży i udało się tym trafić do klientów. Myślę, że warto się z nimi skontaktować i zapoznać z propozycjami, bo na pewno będziecie zadowoleni ;)

Aga11

Post autor: Aga11 » 30 paź 2018 22:23

Zakładając pierwszą firmę miałam wiele obaw i wątpliwości związanych z jej organizacją czy zarządzaniem. Bardzo pomogło mi zakupienie oprogramowania, które całkowicie odmieniło losy mojej firmy. Dużo o tym czytałam ostatnio https://mobtech.interia.pl/systemy-oper ... Id,2645191 i wydaje mi się, że taki krok naprawdę jest innowacyjnym posunięciem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”