Drukarka

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
ewelina546

Re: Drukarka

Post autor: ewelina546 » 15 maja 2016 19:04

Jeżeli jednak mamy dużo druku a nie chcemy wydawać dużej kwoty na takie urządzenia, zawsze można wypożyczyć sprzęt. Na pewno oferuje takie coś firma Telcop. Czasem coś takiego taniej się opłaca niż kupno sprzętu, takiej kserokopiarki.

olga83

Post autor: olga83 » 19 maja 2016 12:23

Jeśli chodzi o wspomniane wcześniej drukarki Epson to sama miałam okazję korzystać i też mogę polecić. Do tego te drukarki zawsze mają jakąś fajną promocję - teraz np. przedłużoną na 3 lata gwarancję po zarejestrowaniu sprzętu na stronie Epson.

kajka83

Post autor: kajka83 » 07 cze 2016 09:04

Część drukarek Epson oprócz wspomnianej przez Ciebie przedłużonej gwarancji otrzymuje także klucz do subskrypcji pakietu Microsoft Office 365 Personal. Poszukaj sobie w sieci, których modeli to dotyczy. Też wystarczy tylko zarejestrować sprzęt na stronie.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 08 cze 2016 21:21

Jeśli szukasz drukarki do firmy w dobrej cenie to może urządzenia poleasingowe
Znajdziesz tam używane ale sprawne drukarki w swietnych cenach. Uważam, że lepiej pomyśleć o ich zakupie niż tracić majątek na nową. Sama chyba tak zrobię.

trexz

Post autor: trexz » 12 wrz 2016 08:43

Autorko wątku, a jakie zamienniki sobie znalazłaś do drukarki? Bo chciałam Ci polecić Asarto, mają bardzo dobrej jakości zamienniki i co ważne, dają gwarancję na swoje produkty oraz na sprzęt, który działa na ich zamiennikach. Masz wtedy pewnosć że gdy coś się stanie to będzie miał Ci to kto naprawić.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 14 wrz 2016 13:50

trexz pisze:Autorko wątku, a jakie zamienniki sobie znalazłaś do drukarki? Bo chciałam Ci polecić Asarto, mają bardzo dobrej jakości zamienniki i co ważne, dają gwarancję na swoje produkty oraz na sprzęt, który działa na ich zamiennikach. Masz wtedy pewnosć że gdy coś się stanie to będzie miał Ci to kto naprawić.

Zamienniki to zło, jak kogoś nie stać na oryginalne tonery to niech lepiej z tego zrezygnuje Epson faktycznie ma bardzo dobre drukarki z systemem ITS gdzie pojemnik z tuszem to koszt 30 zł (oryginalny tusz) a wydajność takiego tuszy jest dużo większa niż tonera. Oprócz promocji z gwarancją teraz masz jeszcze dodatkową promocje z cashbackiem - epson.pl/zwrot więc warto się zastanowić.

Santek.N

Post autor: Santek.N » 30 wrz 2016 13:43

Jak rozumiem opcja zwrotu do drukarek Epson zależy od wybranego modelu tak? A znalazłem jeszcze informacje, że można u nich przedłużyć gwarancje do 3 lat jeśli się zarejestrujemy na stronie producenta oraz, że przy zakupie otrzymujemy bezpłatny tusz na 2 lata (jest to średnie zużycie wyliczone przez firmę na użytkownika) czy to prawda? Jeśli tak to Epson naprawdę ma świetną ofertę obecnie.

matyy

Post autor: matyy » 07 paź 2016 18:52

Fajna opcja jest to, co oferuje firma: https://atramentowka.com/Wieczne-Kartri ... Barva-5x90 - czyli wieczne kartridze. Wiadomo jak to jest - cena tuszu to polowa ceny nowej drukarki. Producenci stosuja rowniez czipy w tuszach/tonerach, ktore po okreslonej ilosci wydrukowanych kartek po prostu sygnalizuja 'zuzycie' i trzeba je wymienic - kartidze Canon z firmy Atramentowka - tak nie maja - posiadaja samoresetujace sie czipy.

nektarynka

Post autor: nektarynka » 15 lis 2016 09:53

Sunsin pisze: Zamienniki to zło, jak kogoś nie stać na oryginalne tonery to niech lepiej z tego zrezygnuje Epson faktycznie ma bardzo dobre drukarki z systemem ITS gdzie pojemnik z tuszem to koszt 30 zł (oryginalny tusz) a wydajność takiego tuszy jest dużo większa niż tonera. Oprócz promocji z gwarancją teraz masz jeszcze dodatkową promocje z cashbackiem - epson.pl/zwrot więc warto się zastanowić.
Oho, widzę, że ktoś nie zna się na temacie. Jeśli nazywasz zamienniki złem to albo nie wiesz o czym mówisz albo epson ma z ciebie wielką pociechę. Od długiego czasu korzystam z Asarto, jakościowo nei odstają od oryginałów. Do tego dają gwarancję (na tusze i tonery chyba dożywotnią). Co więc w nich złego? Że nie zdzierają hajsu na materiałach eksploatacyjnych? Że producenci drukarek dostają po d*** za swoją chorą politykę? Przekonałaś mnie żeby jeszcze chętniej kupować zamienniki. Dziękuję!

Michalina

Post autor: Michalina » 30 lis 2016 12:11

ja mam brathera jakąś za 600 zł i te daje rade

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”