Strona 1 z 4

Akcesoria do firmy

: 29 lip 2014 12:03
autor: viki88
Jeśli potrzebujecie telewizji przemysłowej do swojej firmy to polecam Wam firmę http://www.ctr.pl/. Bardzo dobra obsługa, możecie sobie zamówić tez usługi montażu, także obsłużą Was kompleksowo :) Szeroki wybór asortymentu w dobrych cenach! Polecam

Re: Akcesoria do firmy

: 07 sie 2014 16:53
autor: oszko
Czym ta firma którą podałeś wyróznia się spośród konkurencji ?

Re: Akcesoria do firmy

: 20 paź 2014 22:57
autor: Karina37
Akcesoria do firmy to szerokie pojęcie, i owszem, to może być też telewizja przemysłowa, jak wyżej, ale również urządzenia biurowe czy meble.

Według mnie jednak, że nie ma co rozpoczynać biznesu, jeśli nie mamy na przykład pomysłu na logo czy całego projektu identyfikacji wizualnej. Przecież z czymś muszą nas klienci kojarzyć. Jest masę firm, które oferuję tego typu usługi na rynku, ale chyba kilka wykonuje je naprawdę profesjonalnie. Ostatnio widziałam u znajomych np. projekt ulotek i folderów. Przekonali mnie, że dobra grafika to połowa sukcesu.

Re: Akcesoria do firmy

: 24 paź 2014 17:00
autor: Vanessa123
U mnie w pracy niestety nie ma czasu na telewizję, ale ciesze się, że przynajmniej gdzieś w Polsce są szefowie, co na nią pozwalają.

Re: Akcesoria do firmy

: 11 gru 2015 06:56
autor: teresa88
A powiedzcie czy na korytarzach faktycznie zaleca się montaż takich tablic informacyjnych? czy to raczej w większych zakładach pracy jest to stosowane?

Re: Akcesoria do firmy

: 11 gru 2015 12:10
autor: JuliaJach
Wszystko dla firmy znajdziecie w sklepie dlahandlu24. szczególnie polecam dla tych którzy dopiero zakładają swój biznes ponieważ w sklepie mają świetnych doradców którzy zawsze pomagają wybrać najlepszą opcję.

Re: Akcesoria do firmy

: 16 gru 2015 16:07
autor: trochezimno
Skoro jesteśmy w takich tematach, to jest też całkiem ciekawe - Rejestrator czasu pracy.

Re: Akcesoria do firmy

: 16 sty 2016 00:34
autor: AgaEm
Vanessa123 pisze:U mnie w pracy niestety nie ma czasu na telewizję, ale ciesze się, że przynajmniej gdzieś w Polsce są szefowie, co na nią pozwalają.
Może będziesz rozczarowana, ale telewizja przemysłowa nie służy w firmie do oglądania "Pytania na śniadanie" przy kawie i biurowych ploteczkach ale do monitorowania procesów zachodzących w firmie. Ewentualnie można sprawdzić, czy pracownicy się nie lenią i czegoś nie psocą :) Wracając do akcesoriów, zachwyciło mnie dołożenie do naszego ERP-a (Comarch Optima) pakietu mobilnego. Comarch ERP Mobile spisuje się znakomicie na Androidzie, dostęp do całości zarządzania praktycznie z każdego miejsca i w każdej sytuacji. Całość wprowadziła firma Infortes. Warto zobaczyć ich ofertę gdy myślimy o wdrożeniu w firmie systemów wspomagających zarządzanie.

Re: Akcesoria do firmy

: 29 lut 2016 10:30
autor: Magdalenka
Tabliczki typu informacja o gaśnicy itp. o które pytałaś muszą być wszędzie.

Re: Akcesoria do firmy

: 25 mar 2016 11:08
autor: karolisia
Ja moge smialo polecic korzystanie z uslug contact center - naprawde mega super sprawa. Strasznie mi usprawnili prace w firme , bo ja juz sama nie ogarnialam....klienci sa strasznie zadowoleni.