Moja pierwsza firma

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
scholastyka

Re: Moja pierwsza firma

Post autor: scholastyka » 27 lut 2019 09:32

Nie mozesz sie zacharowac :D Najlepiej zatrudnic pracownikow i dbac o nich a dzieki temu forma bedzie sie fajnie rozwijac. U nas pakiety medyczne z medicover plus karnety na silownie dzieki ktorym moga dbac o zdrowie i kondycje sprawdzily sie idealnie jako motywatory :) Ja pilnuje papierow i asortymentu (dostaw) a pracownicy obsluguja klientow i dbaja o lokal

Dinka

Post autor: Dinka » 25 mar 2019 08:26

Ja też w końcu będę otwierała własny biznes i nie mogę się już doczekać :). Otwieram sklep z warzywami, owocami ze zdrową żywnością od lokalnych dostawców. Teraz jest zapotrzebowanie na tego typu żywność. Szukam dobrej firmy, która specjalizuje się min.in w rozsady ogórków, pomidorów i innych warzyw. Możecie coś polecić w woj. wielkopolskim?

szczypiorek

Post autor: szczypiorek » 15 kwie 2019 12:39

Skoro dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z własną firmą, to z pewnością przyda ci się wiele porad, które już tutaj otrzymałeś. Ja również podłączę się do tematu. Jeżeli z czasem zechcesz zatrudnić dodatkowych pracowników, to koniecznie przemyśl kwestię ich odpowiedniej motywacji. Oprócz samej wypłaty, warto byłoby zaoferować im bonusy, jestem pewna, że dzięki temu będą oni czuli się znacznie bardziej docenieni i z większą chęcią będą wykonywać swoje obowiązki.

Vikara

Post autor: Vikara » 16 kwie 2019 12:47

Przede wszystkim powinieneś posiadać dobrze zbudowaną stronę internetowa.

dominica

Post autor: dominica » 23 kwie 2019 13:28

Vikara pisze:
16 kwie 2019 12:47
Przede wszystkim powinieneś posiadać dobrze zbudowaną stronę internetowa.
Strona internetowa to podstawa każdego biznesu. Warto również pomyśleć o reklamie internetowej.W tym celu warto podjąć współpracę z agencją interaktywną SOLV, której pracownicy zajmą się realizacją wspólnie ustalonej strategii marketingowej.

Brayank9

Post autor: Brayank9 » 24 kwie 2019 20:51

Najtrudniej jest zacząć, to oczywiste. Jeżeli zaczynacie przygodę ze swoją firmą to zapoznajcie sie również z opcją od working club. Będzie to idealna opcja na początek dla małych firm. Możecie u nich załatwić wirtualne biuro, czy też popracować sobie w sali do co-workingu, czy też latem w garden office.

maros

Post autor: maros » 04 maja 2019 01:03

Możecie założyć malarnię proszkową.

arlett

Post autor: arlett » 08 maja 2019 20:14

Prowadząc firmę warto zaopatrzyć się w odpowiednie oprogramowanie, które pomoże wam w ogarnięciu wszystkiego. Ja trafiłam ostatnio na system-smart i chyba skorzystam z tego systemu. Jest przeznaczony dla dużych i małych firm. Pomaga w prowadzeniu sprzedaży od strony księgowej, monitorowanie magazynów i kontrolę jakości wyrobów.

Zofia Wojciechowska

Post autor: Zofia Wojciechowska » 14 maja 2019 09:22

Wydaje mi sie że bardzo ważna w prowadzeniu biznesu jest kontrola nad finasami. Dlatego swoje sprawy księgowe powierzam specjalistom z rachmistrzowie.pl

mamazosi

Post autor: mamazosi » 20 maja 2019 10:57

Jeśli to Twoja pierwsza firma może warto byłoby zaopatrzyć się w coś takiego
Smart System
koniecznie to sobie sprawdź bo myślę, że warto.
Poza tym pierwsza firma to zawsze najgorzej bo dopiero się zaczyna i człowiek nie wie co i jak. Później
po czasie po pierwszych decyzjach jest już lepiej:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”