Moja pierwsza firma

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
scholastyka

Re: Moja pierwsza firma

Post autor: scholastyka » 27 lut 2019 09:32

Nie mozesz sie zacharowac :D Najlepiej zatrudnic pracownikow i dbac o nich a dzieki temu forma bedzie sie fajnie rozwijac. U nas pakiety medyczne z medicover plus karnety na silownie dzieki ktorym moga dbac o zdrowie i kondycje sprawdzily sie idealnie jako motywatory :) Ja pilnuje papierow i asortymentu (dostaw) a pracownicy obsluguja klientow i dbaja o lokal

Dinka

Post autor: Dinka » 25 mar 2019 08:26

Ja też w końcu będę otwierała własny biznes i nie mogę się już doczekać :). Otwieram sklep z warzywami, owocami ze zdrową żywnością od lokalnych dostawców. Teraz jest zapotrzebowanie na tego typu żywność. Szukam dobrej firmy, która specjalizuje się min.in w rozsady ogórków, pomidorów i innych warzyw. Możecie coś polecić w woj. wielkopolskim?

szczypiorek

Post autor: szczypiorek » 15 kwie 2019 12:39

Skoro dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z własną firmą, to z pewnością przyda ci się wiele porad, które już tutaj otrzymałeś. Ja również podłączę się do tematu. Jeżeli z czasem zechcesz zatrudnić dodatkowych pracowników, to koniecznie przemyśl kwestię ich odpowiedniej motywacji. Oprócz samej wypłaty, warto byłoby zaoferować im bonusy jak np. https://www.edenred.pl/pl/karty-podarun ... dla-ciebie jestem pewna, że dzięki temu będą oni czuli się znacznie bardziej docenieni i z większą chęcią będą wykonywać swoje obowiązki.

Awatar użytkownika
Vikara

Post autor: Vikara » 16 kwie 2019 12:47

Przede wszystkim powinieneś posiadać dobrze zbudowaną stronę internetowa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”