Programowanie dla dzieci

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
tom.m

Programowanie dla dzieci

Post autor: tom.m » 14 lut 2019 10:53

Jak w temacie, zastanawiam się czy nie wysłać swojego syna na naukę programowania z minecraftem. Przyznam że to dla mnie zupełnie nowy pomysł, ale wydaje mi się że bardzo dobry. Połączenie programowania, które na pewno mu się przyda, z grą którą lubi? Chętnie usłyszę Wasze opinie na temat takiego rozwiązania :)

mona80

Re: Programowanie dla dzieci

Post autor: mona80 » 16 kwie 2019 16:49

Jasne, że tak! Od czegoś trzeba zacząć :) Nasz syn jest póki co za mały na takie szkolenia, ale na pewno o tym pomyślimy. Póki co, to my sami szkolimy się z mężem w kwestii programowania. Bardzo fajny blog ma firma Ermlab.

opoka

Re: Programowanie dla dzieci

Post autor: opoka » 18 kwie 2019 13:01

tom.m pisze:
14 lut 2019 10:53
Jak w temacie, zastanawiam się czy nie wysłać swojego syna na naukę programowania z minecraftem. Przyznam że to dla mnie zupełnie nowy pomysł, ale wydaje mi się że bardzo dobry. Połączenie programowania, które na pewno mu się przyda, z grą którą lubi? Chętnie usłyszę Wasze opinie na temat takiego rozwiązania :)
z tym minecraftem to racja - dzieciaki teraz to uwielbiają
Paleciaki - kliknij tutaj: http://nowodworski.info/paleciaki-szybki-sposob-na-ulatwienie-pracy-w-magazynie-i-hurtowni/ i zobacz, czy warto kupić go do swojego magazynu!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”