Własny biznes

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
olina788
Kontakt:

Własny biznes

Post autor: olina788 » 13 paź 2018 23:23

Zastanawiam się nad tym, aby otworzyć swój własny biznes i chyba postawię na jakiś sklep.

ametyst

Re: Własny biznes

Post autor: ametyst » 16 paź 2018 16:18

to do siebie dodam małą radę dla początkujących hotelarzy. koniecznie zainwestujcie w dobry program recepcyjny, wg mnie nie ma lepszej opcji, by zapanować nad chaosem, którzy czasami tworzy się w recepcji czy dużej ilości rezerwacji ;)

andzela

Post autor: andzela » 17 paź 2018 17:38

Po dokładnym oglądnięciu portfolio firmy Berkano Expo coraz bardziej nabiera mnie na otworzenie własnego stoiska handlowego. Zbliżają się święta można by stworzyć taki punkt z drobnymi prezentami czy ozdobami bożonarodzeniowymi i noworocznymi, a później przebranżowić np. na stoisko z kosmetykami. Myślicie, że to dobry pomysł?

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 21 paź 2018 15:14

Ja planuje założenie własnego sklepu z odzieżą którą będę własnoręcznie przerabiać i dodawać elementy wykończenia takich ubrań. Jest bardzo dużo ciekawych ofert na dodatki które mogłabym wykorzystywać przy Customie takich ubrań. Znajduje sie bardzo dużo ciekawych taśm oraz lamówek które były by mi potrzebne.

thunder

Post autor: thunder » 22 paź 2018 12:24

Trzeba mieć przede wszystkim dużo odwagi, by zakładać własny biznes. Ja chyba teraz postawiłabym na coś związanego z gastronomią.

Werka

Post autor: Werka » 25 paź 2018 08:12

A ja mam swój biznes z pasji.
Uwielbiam malować paznokcie i często to robiłam, na sobie i przyjaciółkach wypróbowując pomysły, w końcu za namową najbliższych zdecydowałam się zrobić profesjonalny kurs, zresztą na jednym się nie skończyło, znalazłam fajną szkołę New Nails w Warszawie ugruntowałam swoją wiedzę i zdobyłam nowe umiejętności, teraz pracuję jako stylistka paznokci i myślę o dalszym rozwoju bo chciałabym mieć własny gabinet kosmetyczny

DominikaD32

Post autor: DominikaD32 » 26 paź 2018 08:21

Sam zdecydowałem się jednak na franczyzę i jestem zadowolony z wyboru bo wiem, że sam bym sobie z tym wszystkim nie poradził bez odpowiedniego wsparcia jakie dostałem od LucArt tworząc swój własny punkt motoryzacyjny w którym sprzedajemy części, akcesoria, płyny itd do różnych samochodów. Sklep przyjął się bardzo dobrze i już w pierwszym miesiącu mieliśmy dobre przychody, a jest jak na razie tylko lepiej i oby tak zostało.

narcyzja

Post autor: narcyzja » 26 paź 2018 09:11

Chcesz prowadzić dobrze własny biznes? polecam Ci sie zainteresować możliwościami reklamy jakie daje CI serwis taleo. Dzieki reklamie w tym serwisie nie zapłacisz nic za działania marketingowe, a zyskasz wielu nowych klientów oraz kilka nowych zleceń. Warto sie zainteresować tą ofertą poniewaz jest to duża szansa dla firmy.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 26 paź 2018 10:21

Sporo tutaj poruszonych różnych wątków. Oczywiste, że każdy prowadzi inny biznes i zmaga się z innymi problemami. Ja chciałam się z Wami podzielić moim doświadczeniem odnośnie outsourcingu. Potrzebowałam w mojej firmie dobrych pracowników z branży IT. Natknęłam się na ofertę i postanowiłam spróbować podjąć z nimi współpracę. Kontraktorzy IT to rewolucja w moim biznesie. Oszczędzam czas i ograniczam koszty.

FionkaM22

Post autor: FionkaM22 » 30 paź 2018 17:35

Myślę, że możesz również zwrócić uwagę na opcję i-leasingu, czyli leasingu internetowego, dzięki czemu możesz rozwijać swój biznes bez obaw o spłatę rat kredytów które są dużo wyższe i niestety mogą przyczynić się do niewypłacalności gdy będą słabsze chwile w firmie pod względem finansowym.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”