Strona 1 z 5

Zakupy przez Internet

: 20 kwie 2017 12:51
autor: Firerejka
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupami w sieci. Opieka nad moją córką pochłania bardzo dużo czasu i zupełnie nie mam kiedy iść na zakupy.
Czy myślicie, że zakupy ubrań i zabawek dla dzieci przez Internet to dobry pomysł? Co jeśli ubranie okaże się tandetne albo sklep nie wyślę mi towaru na czas? Jak to u Was wygląda? Macie czas na zakupy w sklepach stacjonarnych?

Re: Zakupy przez Internet

: 20 kwie 2017 14:12
autor: opiekunka
Wydaje mi się, że to dobry pomysł. Nie zapominaj, że kupując większość rzeczy przez internet masz prawo często do zwrotu towaru w ciągu 14 dni. Jeżeli jakiś towar nie będzie spełniał Twoich oczekiwań, możesz go bez podania przyczyn zwrócić do sprzedawcy, odstąpić od umowy. Możesz tak uczynić bardzo często, choć są też wyjątki, kiedy to prawo nie obowiązuje.

Re: Zakupy przez Internet

: 01 cze 2017 10:48
autor: Swilina
Zawsze jak trafiam na takie wątki, to potem pół wypłaty ubywa bo wpadam w szał zakupów :lol: Zobaczcie sobie sklep z butami multu.pl - tanie i fajne buciki. Szczególnie szpilki mają cudne.

Re: Zakupy przez Internet

: 14 cze 2017 11:44
autor: Welmkierek
@Firerejka doskonale Cię rozumiem, bo sama nie mam kiedy wybrać się na zakupy. Przez Internet kupuję prawie wszystko od ubrań po jedzenie i jest to dla mnie idealne rozwiązanie. Dzięki temu mam choć trochę czasu dla siebie. Przed każdym zakupem staram się sprawdzać opinie o sprzedawcy, ale nei tylko na forach internetowych, ale też w biurze informacji gospodarczej, żeby mieć 100% pewność, że dany sklep nie ma długów i że dostanę zmaówiony towar.. Jeśli ma jakieś pozytywne wpisy i brak negatywnych to kupuje to co mi się spodobało. Pamiętaj, że zawsze możesz też zwrócić lub wymienić towar na inny lub oddać w ciągu 10 dni od dnia zakupu bez podawania przyczyny. Powodzenia w zakupach!

Re: Zakupy przez Internet

: 22 cze 2017 13:53
autor: kalicki12
Mój chłopak ostatnio robi zakupy przez internet. Stwierdziłam, że bardzo wyglądają te ubrania. Zazwyczaj kupuje je na stronie gdzie znajduje bardzo modne, na czasie koszule, bluzy i spodnie. Aż jestem zaskoczona jego gustem bo ubrania są bardzo ładne.

Re: Zakupy przez Internet

: 27 lip 2017 04:21
autor: bukowskaa
Na pewno jest to wygodne rozwiązanie, chociaż ja w sieci lubię sobie przejrzeć produkty, a później przed zakupem zobaczyć je jeszcze na żywo, jak jest taka możliwość. Jakbyście szukali takich rzeczy jak wózki dziecięce, to myślę, że możne zainteresować Was oferta http://www.adamex.pl bo mają solidne produkty w dobrych cenach. Sprzedają wózki wielofunkcyjne w bogatej kolorystyce, z przestronnymi gondolami, mają też foteliki samochodowe i inne tego typu rzeczy.

Re: Zakupy przez Internet

: 27 lip 2017 13:22
autor: mamaja
Ja najbardziej przez internet lubię robić zakupy dla męża, bo chodzenie z nim po sklepach to katorga. A dzięki bluemedia.pl te zakupy przebiegają szybko i wygodnie. Pomagają mi też przy płaceniu rachunków , przelewach lub dałodowaniu konta.

Re: Zakupy przez Internet

: 02 sie 2017 08:20
autor: banach
Ja uwielbiam robić zakupy przez internet. Jak się okazuje nie tylko oszczędzamy czas, ale i pieniądze przede wszystkim.

Re: Zakupy przez Internet

: 05 sie 2017 16:00
autor: Barto
To prawda. Siedząc w internecie na pewno możemy zwiększyć zasięg jeżeli chodzi o różnego rodzaju promocje itp.

Re: Zakupy przez Internet

: 14 sie 2017 08:27
autor: AGATA
Dobrze, że mamy internet. Ja zawsze przed zakupem porównuję oferty kilku firm i zamawiam tam, gdzie akurat jest taniej.