remont pokoju maleństwa

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
daro332
Kontakt:

Re: remont pokoju maleństwa

Post autor: daro332 » 27 cze 2018 16:47

Zawsze remont pokoju swojego maleństwa robi się z dużą przyjemnością

Cewuneta

Post autor: Cewuneta » 28 cze 2018 15:48

Wielkie dzięki za niezwykle ciekawe informacje w tym temacie. Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
Bo na tym świecie Śmierć wszystko zmiecie,
Robak się lęgnie i w bujnym kwiecie.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 29 cze 2018 07:58

Jeżeli umiesz go zrobić to tak. Dla mnie najciekawsze jest przygotowywanie dekoracji. Chciałabym wykonać dla niego kolorowe szafeczki, zastanawiam się jakiego typu złączeń używacie, żeby wszystko się trzymało, żeby nie uszkodzić drewna?

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 10 sie 2018 15:06

jeżeli chodzi o remont to warto skorzystać z remonty pod klucz. Takie remonty pod klucz w warszawie to idealne rozwiazanie jeżeli nie chcesz tracić czasu i pieniędzy. Warto zapoznać się z tą metodą.

88Mamusia77

Post autor: 88Mamusia77 » 10 sie 2018 22:31

My akurat zamówiliśmy małej drewniane meble ze wzorkiem. Po kilku latach, kiedy już zaczęła na nie narzekać mąż kupił w sklepie najzwyklejszą farbę do drewna i pomalował je na biało. Wyglądają bardzo ładnie, jak nowiutkie :)
Jeśli byłoby mnie stać to oczywiście, że wzięłabym maluchom jakieś urocze, dziecięce mebelki.

mama_monia

Post autor: mama_monia » 16 sie 2018 10:15

Ja podczas remontu pokoju mojego synka kupiłam meble w sklepie Meblik. Mają bardzo duży wybór, a większość kolekcji jest na tyle neutralna, że również będzie na lata, niekoniecznie tylko dla kilkulatka. Pokój wygląda bardzo ładnie, nie jest zbyt poważny jak na dziecko, ale gdy będzie już starszy, to nie będzie też zbyt dziecięcy. Kupiłam tam też bardzo fajne pufy, które szczerze polecam. Przydają się szczególnie podczas wizyt kolegów i koleżanek, a później można je poukładać na sobie i nie zajmują zbyt dużo miejsca.

bejaska

Post autor: bejaska » 17 sie 2018 09:32

A u nas syn jak zobaczył na wpadnij.pl łóżko z dinozaurami o innym uz nawet nie chciał słyszeć. pokazywaliśmy mu różne, ale każda próba wyboru innego kończyła się płaczem, no przecież nie będę toczyć z dzieckiem wojny. W sumie muszę wam powiedzieć, że łóżko okazało się być porządnej jakości, zamówiliśmy jeszcze do kompletu szafę i jak sie wszystko ustawiło i dodało doatki pokój wyszedł całkiem fajnie. Czasami warto jednak ulec dziecku i sprawić mu przyjemność.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 20 sie 2018 21:35

Mam taki mały problem ponieważ nie mam gdzie wynieść i w co zapakować wszystkich zabawek mojego dziecka przy remoncie, a nie chciałabym ich zniszczyć i zakurzyć. Czy znacie jakiegoś producenta pudełek kartonowych w Warszawie? Chciałabym kupić je od ręki i mieć problem z głowy.

vikav

Post autor: vikav » 26 sie 2018 22:31

Jak urządzaliśmy pokoje dla dzieci, to wybraliśmy się do Agata Meble.
Kupiliśmy tam nie tylko meble, ale wszystko co w pokoju dziecięcym jest niezbędne. Teraz mają tam fajne promocje na oświetlenie, również do pokoju dziecięcego.

samba45

Post autor: samba45 » 31 sie 2018 23:05

Pokój maleństwa to jedno z wdzięczniejszych pomieszczeń do aranżacji :) jeszcze pamiętam jak to u mnie było, słodziutkie szafeczki, łóżeczko, ściany w delikatnym różu, dobieranym z 10 testerami duluxa :) ot żeby było idealnie :) teraz już sporo zmieniliśmy bo córka urosła, ale na tamten czas było naprawdę księżniczkowo. Obowiązkowo fotel dla mamy do karmienia, wygodny z podłokietnikami. Też nie ma co nie wiem ile mebli wkładać do takiego pokoju, im mniej tym mniej się brudzi, kurzy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”