Co studiować bo nie wiem?

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
karola987

Re: Co studiować bo nie wiem?

Post autor: karola987 » 05 kwie 2019 09:53

Teraz niestety albo stety nie ma idealnego kierunku, który faktycznie by otworzył drogę do wyjątkowo dobrze płatnej pracy i kariery zawodowej... Dobrze jest wybrać coś, co choć odrobinę Cię interesuje i co teoretycznie chciałoby się się robić w przyszłości. Wiadomo, że to potem zostanie jeszcze zweryfikowane kilkanaście razy, ale będzie już jakaś baza do dalszych działań. A jeśli faktycznie nie ma się przekonania do studiów, to może nie warto tracić na nie czasu, tylko od razu spróbować zdobywać doświadczenie w jakimś zawodzie? Niekiedy on bardziej się ceni niż papier, który można w każdej chwili zrobić.

KasiaKasiunia

Post autor: KasiaKasiunia » 10 cze 2019 09:06

moim zdaniem warto uczyć się tego co jest twoją pasją a potem połączyć pracę z pasjąMnie się udało dzięki szkoleniom w New Nails w Warszawie założyłam własny salon kosemtyczny. Teraz robię to co lubię i mam dużó klientek

agnieszkakopacz

Post autor: agnieszkakopacz » 04 lip 2019 13:44

Myślę, że szukanie odpowiedzi na forum nie jest najlepszym pomysłem. Musisz po prostu sama zrobić sobie rachunek sumienia i poszukać kierunku, który będzie bliski Twoim zainteresowaniom, lub dobrze płatny w przyszłości. Nie odkładaj studiów na później. Są one bardzo ważne, szczególnie w obecnych czasach!

dominica

Post autor: dominica » 09 lip 2019 14:33

Popieram forum nie jest najlepszym miejscem na poruszanie takich tematów. Musisz sama wiedzieć co Cię interesuje i co chciałabyś robić w przyszłości. Pamiętaj jednak, że nie każdy po skończeniu studiów pracuje w zawodzie

weronika.wozniak

Post autor: weronika.wozniak » 30 lip 2019 09:35

Niestety ciężko wybrać studia pod kątem pracy, bo obecnie nie ma nic pewnego. Rozwiązanie jest proste - musisz wybrać coś, co Cię interesuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”