Wyjazd za granicę?

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
karinapal

Re: Wyjazd za granicę?

Post autor: karinapal » 06 wrz 2016 09:22

Moim zdaniem rzeczywiście można w ten sposób wiele osiągnąć:)

Bonioszenka

Post autor: Bonioszenka » 07 wrz 2016 13:18

Jest to jakiś sposób z pewnością w tym, że trzeba mieć świadomość tego, że nie jest to taka prosta sprawa

yvette

Post autor: yvette » 18 wrz 2016 15:52

iksik87 pisze:Osobom, które rozważają wyjazd do pracy za granicę, mogę polecić portale z ogłoszeniami.
Portale z ogłoszeniami agencji, faktycznie łatwiej i bezpieczniej wyjechać z polecenia, ale czy spotykacie się z czymś takim? Pytanie do osób, które wyjeżdżają za granicę do pracy - jak to u Was wyglądało? Mnie się wydaje, że jedyna opcja obecnie to wyjazd przez pośrednika albo wyjazd i szukanie na miejscu na własną rękę. Osobiście nie mam takich planów, ale mam w rodzinie osoby, które od kilku miesięcy starają się znaleźć pracę adekwatnie do swoich kompetencji, wcale nie jest to łatwe :(

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 20 wrz 2016 06:11

wyjazdy z aiesecu są fajne, ale może lepiej już jednak do pracy wyjechać na chwilę? ja polecam wyjazd do Niemiec, bo blisko, torchę sobie można podrobić, a potem założyć coś swojego w PL. z agencji do takihc wyjazdów polecam link2usedom - fajne oferty, na bardzo rózny okres czasu. tylko wiadomo - język potrzebny do tego

kralika

Post autor: kralika » 17 paź 2016 09:05

nie każdy tez jest w stanie żyć samemu z dala od rodziny, ale fakt że jest to szansa

marikasz
Kontakt:

Post autor: marikasz » 05 gru 2016 22:02

Jak najbardziej. W polsce nic nie zarobisz, tylko na waciki. Tutaj tylko po układzie ludzie mają jakieś życie. Reszta już 20tego nic nie ma i je chleb suchy. Jedź, a najlepiej to potem już tu nie wracać, chyba że się uzbiera kasy i otworzy coś swojego. Jak będziesz robić u kogoś to nie dość że Cie wykorzysta to nic nie zarobisz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”