Podróż na własną rękę

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
jagodka
Kontakt:

Re: Podróż na własną rękę

Post autor: jagodka » 18 wrz 2019 09:39

Kiedyś lataliśmy z biurami podroży, jednak ostatnio wole sobie faktycznie zaplanować taką wycieczkę na wlasną rękę

rezerwuję sobie lot z wyprzedzeniem i dzięki temu wiem dokładnie kiedy mam wziąć urlop
nie mam obowiązkowych ram wycieczki tak wieć jeśli mam danego dnia ochotę na wypoczynek to sobie wypoczywam, jak mam ochote danego dnia na zwiedzanie to zwiedzam
jak również oszczędzam pieniądze bo samodzielne sensowne zaprojektowanie wycieczki kosztuje o wiele mniej niz wyjazd z biurem podróży....
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2019 13:46 przez jagodka, łącznie zmieniany 1 raz.

dominica

Post autor: dominica » 20 wrz 2019 12:32

Zdecydowanie jestem za podróżami na własną rękę i sama to praktykuję. Sama znajduje bilety lotnicze, noclegi, transefer i wszystko wychodzi znacznie taniej! Jeśli jednak kompletnie nie masz pojęcia jak zorganizować podróż na własną rękę to lepiej udaj się do biura podróży - może wyjdzie drożej ale przynajmniej będziesz mieć pewność, że wszystkie formalności zostały dopięte na ostatni guzik.

Klaudiuszka

Post autor: Klaudiuszka » 30 wrz 2019 07:23

Oliwkaaa pisze:
09 wrz 2019 14:08
Dokładnie. Jesli planujesz podróżowanie to dobry angielski zdecydowanie się przyda! Ja akurat z doświadczenia mogę polecić platformę tutlo. Sama się z nimi ucze i jestem bardzo zadowolona. Lekcje są online, i sama decydujesz kiedy i o której się uczysz.
Ja też jestem zadowolona z nauki w tutlo, robię postępy i to się liczy :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”