Własny biznes

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
mamami

Re: Własny biznes

Post autor: mamami » 12 kwie 2019 18:26

mamunia pisze:
10 kwie 2019 10:31
U siebie w firmie na pewno będzie się nam lepiej i wygodniej pracowało jak będziemy korzystać z najnowszych rozwiązań. Program do faktur wfirma umożliwia samodzielne wystawianie faktur w 6 językach. Będziemy mieć pod kontrolą wszystkie dokumenty.
Również w firmie korzystam i powiem Wam, że naprawdę sprytny program to jest. Kilka razy miałem co prawda jakieś wątpliwości ale wtedy pomogli mi specjaliści od nich. Koszt usługi niski, bez porównania do opłacenia usług prywatnego księgowego czy biura rachunkowego.

szczypiorek

Post autor: szczypiorek » 15 kwie 2019 12:34

Zatrudniając w swojej firmie kilku dodatkowych pracowników, warto przemyśleć kwestię związane z ich motywacją. Nie zawsze sama wypłata (nawet ta pokaźna) może spowodować pełne zadowolenie oraz przywiązanie do firmy. Warto także zainwestować w bonusy, moim zdaniem tego typu usługi w postaci karty podarunkowej czy tej na posiłki, może znacznie poprawić zadowolenie i komfort twoich pracowników, a co za tym idzie uzyskać sporo korzyści z tego płynących.

zofialipska

Post autor: zofialipska » 18 kwie 2019 15:24

Ja zainteresowałam sie tematem polipropylenu spienionego (EPP), bo produkt ten jest niszowy i daje sporo możliwości, a w dalszym ciągu nie jest jeszcze bardzo popularny

edwinP

Post autor: edwinP » 24 kwie 2019 22:44

Wieloletnie doświadczenie w zakresie specjalistycznych pokryć galwanicznych posiada firma Elbit z Krakowa. To sprawdzeni fachowcy, bardzo jesteśmy z ich usług zadowoleni, bardzo dobrze się z nimi współpracuje, można n nich polegać.

Ania134

Post autor: Ania134 » 07 maja 2019 13:25

Popatrz na warunki współpracy franczyzowej z Cuk, koszty wejścia w ten biznes i warunki współpracy są zachęcające.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 12 maja 2019 09:10

Prowadząc firmę warto mieć zapasowe miejsce na archiwa, nigdy nie wiadomo kiedy będziesz musiał wszystko wyciągać w razie kontroli, warto korzystać z oferty firmy, która prowadzi archiwizacje od wielu lat wielu firmom, wszystko będzie skłądane w należytym porządku dzięki czemu zawsze wszystko znajdziesz w krótkim czasie.

Awatar użytkownika
tatianola

Post autor: tatianola » 14 maja 2019 13:35

Ja od paru lat zajmuję się różnymi produktami handmade, dekoracje do domu, poduszki, namiociki dla noworodków. Ciężko było mi to rozkręcić, ale jednak udało się i mam sporo swoich stalych klientek.

maros

Post autor: maros » 19 maja 2019 21:37

Jakbyście szukali pomysłu to można tez otworzyć pralnię. Brat tak zrobił i całkiem dobrze mu ten biznes idzie.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 24 maja 2019 10:42

Nam także, wiele lat temu po głowie chodziło założenie sklepu. Jednakże, w naszej okolicy jest ich na pęczki, dlatego zadecydowaliśmy o otworzeniu drukarni – a takiego miejsca brakowało! Sporo się podowiadywałam, co i jak, wraz z mężem wdrożyliśmy najlepsze środki. Kluczem do sukcesu okazała się inwestycja w jak najlepsze maszyny drukujące. A te zakupiliśmy od Fujifilmsericol. Drukarki wielkoformatowe, przemysłowe, farby drukarskie jak i wiele innych umożliwiają nam znakomity druk!

Ania134

Post autor: Ania134 » 09 cze 2019 13:06

Myślę że franczyza w branży ubezpieczeń którą proponuje Cuk jest godna zainteresowania. Można zacząć nawet bez doświadczenia, jest niski koszt wejścia w ten biznes i masz dostęp do już sprawdzonego modelu biznesu, który się sprawdził.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”