Własny biznes

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
KasiaKasiunia

Re: Własny biznes

Post autor: KasiaKasiunia » 10 cze 2019 09:00

połączyłam pasję z biznesem dlatego dobrze mi idzie, zawsze interesowałam się urodą i dabaniem o nią, skończyłam szkolenia w New Nails w Warszawie i teraz mam własny salon. Ponieważ w kładam w pracę całe serce mam coraz więcej zadowowlonych klientek

mama89

Post autor: mama89 » 11 cze 2019 08:26

Prowadząc włsny biznes człowiek ma czasem poczucie że sie nie zatrzymuje, pędzi cały czsa do przodu jak lokomotywa. Jestem włascicielka firmy produkcyjnej i nad wszystkim musze czuwać. Czesto zdarza sie, ze cos sie popsuje, dlatego akumulatory do maszyn odgrywają w moim zakładzie duzą rolę. Dzieki dobrym akumulatorom mam pewność, ze sprzęt posłuzy mi długi czas.

bierendaa

Post autor: bierendaa » 25 cze 2019 21:18

Najtrudniej to chyba znaleźć pomysł na biznes. U mnie w sumie nie było trudno, od razu wiedziałam, że chce otworzyć swój sklep internetowy, jest to dosyć wygodna opcja na własną firmę.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 01 lip 2019 15:13

Trzeba sie cały czas rozwijać, sięgać coraz wyżej i być o krok od konkurencji. Warto zadbać o każdy szczegół, nawet o auto którym jeździsz na spotkanie. My wzięliśmy seat leasing. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i na pewno będziemy brać jeszcze jedno.

asja90asja

Post autor: asja90asja » 01 lip 2019 15:31

Jasne , że każdy chciałby założyć nowy biznes , ale nic na siłę . Jeśli ktoś chce tylko założyć własny biznes , utopić cały swój kapitał , a dodatkowo czas , To droga wolna . Ale czy to wszystko ma sens ? Od dłuższego czasu interesuje się tym tematem . Obserwuję , że dużo ludzi po prostu zakłada Cosik pierwszego z brzegu , bez większego pomyślunku , bez większego zastanowienia . Wszystko powinno mieć swój plan , dobrze jest sprawdzić swoje szanse na rynku w konkretnej branży . tak , aby mieć realne szanse na zaistnienie a nie stracić pieniądze na które ktoś pracował całe życie

nektarynka

Post autor: nektarynka » 04 lip 2019 21:39

Mając własny biznes aż się prosi o inwestycje. Ja teraz przekonałam się, że warto czym prędzej wziąć leasing samochodowy, bo jest to naprawdę świetna opcja, żeby w prosty i szybki sposób mieć nowe auto :-)Osobiście polecam Toyota Bank - bardzo wygodny i co najważniejsze tani leasing samochodowy.

dominica

Post autor: dominica » 09 lip 2019 14:31

Własny biznes wymaga odpowiedniej strategii marketingowej - w końcu reklama jest dźwignią handlu. Najlepiej jest podjąć współpracę z profesjonalną agencją interaktywną.

Renturka

Post autor: Renturka » 15 lip 2019 11:35

Na własny biznes, szczególnie gdyby szybko się rozwijał pomocny będzie program magazynowy Faktura Small Business Handel. To proste i funkcjonalne oprogramowania z magazynem.
https://www.mega-tech.com.pl/faktura-a-zwolniony-z-vat/
https://www.mega-tech.com.pl/faktura-marza/
https://confettitime.pl

Chylon

Post autor: Chylon » 23 lip 2019 12:14

Prowadzę małe muzeum z tradycyjną odzieżą. Cieszy się ono dosyć sporym zainteresowaniem, mamy dużą listę gości. W każdym razie, impreza stała się bardziej przejrzysta po inwestycji w systemy nagłaśniające dla przewodników. Dostarczyli je nam Bart Tour, dzięki czemu oprowadzanie stało się jednocześnie prostsze i bardziej przejrzyste.

Ania134

Post autor: Ania134 » 09 sie 2019 12:27

Wartą uwagi jest działalność jako niezależny doradca Cuk. Można zarabiać sprzedając produkty ubezpieczeniowe największych towarzystw w kraju.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”