kredyt gotówkowy

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
izabiznes

kredyt gotówkowy

Post autor: izabiznes » 30 lip 2019 19:37

Cześć wszystkim. Mam takie pytanie dotyczące kredytów. Mam małą firmę i staram sie ją delikatnie rozbudować, a do tego niezbędne są dodatkowe pieniądze. Wielu moich znajomych poleca mi ofertę firmy Alior bank . Bardzo pozytywnie wypowiadali się o warunkach, jakie firma oferuje. Minimum formalności, a wszystko przeprowadzone szybko i profesjonalnie. Ktoś z Was korzystał i również poleca ?

adamangie

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: adamangie » 06 sie 2019 12:55

:mrgreen:

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 06 sie 2019 15:17

Przede wszystkim musisz dowiedzieć się jakie warunki ma ten bank i ile miesięcy jest wymagane prowadzenie działalności. Większość banków wymaga 12 miesięcy i duże ilości dokumentów. No i na decyzje trzeba czekać. Wiele osób obecnie na forach wspomina o odnawialnej linii finansowania dla biznesu — Finiata. Może warto zobaczyć, jakie są warunki, poza bankami.

bierendaa

Post autor: bierendaa » 10 sie 2019 21:40

Takie rankingi bardzo się przydają. Firm pożyczkowych jest cała masa, trzeba jakoś odpowiednią wyselekcjonować. Ja tak znalazłam ofertę od pozyczkaplus.pl Jeżeli bedziecie potrzebować mniejszej pożyczki, takiej do 10 tysięcy, to w tym miejscu znajdziecie taką opcję. Pierwsza pożyczka do 3 tysięcy jest darmowa.

anniee

Post autor: anniee » 12 sie 2019 12:47

Tak jak poprzednicy, dokładna znajomość warunków kredytu to podstawa:) idealnie jest wybrać taką firmę pożyczkową, która pomoże przeanalizować różne oferty i dobierze opcje idealną dla Ciebie. Zawsze też można pokusić się o tzw. uniwersalne chwilówki w których wielkość pożyczanej kwoty, jak i zasady jej spłacania są dostosowane niemal do każdego, nieważne czy jesteś studentem, emerytem, czy młodym przedsiębiorcą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”