kredyt gotówkowy

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
izabiznes

kredyt gotówkowy

Post autor: izabiznes » 30 lip 2019 19:37

Cześć wszystkim. Mam takie pytanie dotyczące kredytów. Mam małą firmę i staram sie ją delikatnie rozbudować, a do tego niezbędne są dodatkowe pieniądze. Wielu moich znajomych poleca mi ofertę firmy Alior bank . Bardzo pozytywnie wypowiadali się o warunkach, jakie firma oferuje. Minimum formalności, a wszystko przeprowadzone szybko i profesjonalnie. Ktoś z Was korzystał i również poleca ?

adamangie

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: adamangie » 06 sie 2019 12:55

:mrgreen:

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 06 sie 2019 15:17

Przede wszystkim musisz dowiedzieć się jakie warunki ma ten bank i ile miesięcy jest wymagane prowadzenie działalności. Większość banków wymaga 12 miesięcy i duże ilości dokumentów. No i na decyzje trzeba czekać. Wiele osób obecnie na forach wspomina o odnawialnej linii finansowania dla biznesu — Finiata. Może warto zobaczyć, jakie są warunki, poza bankami.

bierendaa

Post autor: bierendaa » 10 sie 2019 21:40

Takie rankingi bardzo się przydają. Firm pożyczkowych jest cała masa, trzeba jakoś odpowiednią wyselekcjonować. Ja tak znalazłam ofertę od pozyczkaplus.pl Jeżeli bedziecie potrzebować mniejszej pożyczki, takiej do 10 tysięcy, to w tym miejscu znajdziecie taką opcję. Pierwsza pożyczka do 3 tysięcy jest darmowa.

anniee

Post autor: anniee » 12 sie 2019 12:47

Tak jak poprzednicy, dokładna znajomość warunków kredytu to podstawa:) idealnie jest wybrać taką firmę pożyczkową, która pomoże przeanalizować różne oferty i dobierze opcje idealną dla Ciebie. Zawsze też można pokusić się o tzw. uniwersalne chwilówki w których wielkość pożyczanej kwoty, jak i zasady jej spłacania są dostosowane niemal do każdego, nieważne czy jesteś studentem, emerytem, czy młodym przedsiębiorcą.

myszka

Post autor: myszka » 30 wrz 2019 14:45

Pożyczanie pieniędzy to nie zabawa. Wiadomo, ze nie mamy nic za darmo. Ale warto sprawdzić gdzie ta pożyczka jest najtańsza i prowizja najmniejsza. Finiata obecnie zdobywa wyróżnienia i faktycznie porównując zasady to oferta jest korzystniejsza niż w bankach.

Natanielka

Post autor: Natanielka » 02 paź 2019 13:32

Z tym, że żeby samemu posprawdzać różne oferty, to trzeba by mieć nie wiem ile czasu i jeszcze wiedzę ekonomiczną. Najlepiej zgłosić się do firmy doradzające przy wyborze kredytu. Ja jak brałam kredyt na auto, to pomogli mi wyborze najlepsze oferty. Przeanalizowali oferty na rynku, moje możliwości i przedstawili najkorzystniejsze propozycje. Z tego co wiem zajmują się wszelkiego rodzaju kredytami, także dla firm, czy konsolidacyjnymi.

samba45

Post autor: samba45 » 12 paź 2019 19:09

Bez względu na to jak wygląda nasza sytuacja zarobkowa i finansowa, idąc do banku i wnioskując o kredyt warto się wcześniej odpowiednio przygotować. Dokładnie zapoznać się z ofertą pożyczki o jaką wnioskujemy, zabrać niezbędne dokumenty, najlepiej w domu podliczyć wydatki. Dla mnie załatwianie formalności związanych z kredytem zawsze budziło niepokój, dlatego lepiej wiedzieć co nas tam czeka i jak można swoje szanse na szybkie uzyskanie kredytu zwiększyć.

Uleczka

Post autor: Uleczka » 03 gru 2019 14:32

A nie lepiej wziąć taką pożyczkę unijną? Jest to pewien rodzaj finansowania dużych kwot na warunkach rynkowych lub nawet korzystniejszych niż rynkowe. Oferty są dedykowane specjalne pod mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo. Opcji jest wiele – wszystko zależy od lokalizacji firmy. Wydaje mi się, że pożyczka unijna to lepsze rozwiązanie niż jakaś oferta bankowa, ale musisz sama ocenić.

baasia88

Post autor: baasia88 » 04 gru 2019 01:16

A może komuś spasuje oferta Provemy. Pożyczają do 1500 złotych, a pieniądze dostaje się ekspresowo. Mają jasno napisaną umowę, warunki są bardzo korzystne, a do tego bez problemu można na ich stronie wypełnić wniosek o potrzebne pieniądze. Poczytajcie sobie o nich więcej, bo bardzo dużo osób poleca.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”