Jakie konto bankowe wybrać ?

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
izabiznes

Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: izabiznes » 30 lip 2019 18:46

Jaki bank polecacie pod względem atrakcyjności dla firmy? Tzn. jak bank ma najlepsze usług, produkty dla firm (rachunki firmowe, rachunki oszczędnościowe, lokaty, kredyty). Który z banków nastawia się na właśnie taki typ klientów?

Ekspert PKOBP

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Ekspert PKOBP » 30 lip 2019 21:31

@izabiznes, zapraszamy do PKO Banku Polskiego :) Posiadamy bogatą ofertę produktów dla firm, np. PKO Konto Firmowe lub PKO Rachunek dla Biznesu. Konta mogą być dla Ciebie całkowicie bezpłatne po spełnieniu określonych warunków. Dodatkowo najlepsza na świecie aplikacja mobilna IKO. Możesz skorzystać z limitu w koncie, Pożyczki na start, Kredytu obrotowego, czy Pożyczki hipotecznej. Oszczędności możesz gromadzić na lokatach.

nektarynka

Post autor: nektarynka » 05 sie 2019 21:23

Ja bardzo polecam Getinbank - bardzo dobre warunki, które oferują na konta oszczędnościowe. Dodatkowo w pakiecie z kontem osobistym wychodzi to niezwykle korzystnie.

Mirka

Post autor: Mirka » 07 sie 2019 01:30

Ja osobiście polecam Toyota Bank, gdyż dbają o klientele i mają bardzo fair oferty. Nigdy nie zawiodłam się na nich. A gdy chciałam otworzyć konto bankowe to przedstawiciel bardzo dokładnie przedstawił mi plusy i minusy konkretnych rozwiązań bo nie wiedziałam cy lokata czy konto oszczędnościowe

elabarbara

Post autor: elabarbara » 10 sie 2019 08:43

Obecnie jest tyle ofert na konta bankowe osobiste, że tak na prawde nie jest nam łatwo wybrać, każdy bank ma coś ciekawego w swojej ofercie. Ale najlepiej takich ofert jest szukac na stronach gdzie są rankingi kont bankowych.

martynaF

Post autor: martynaF » 08 paź 2019 20:44

Kont bankowych jest bardzo dużo, niby ciężko jest coś wybrać, ale prawda jest taka, że szeroki wybór działa na korzyść. W Toyota Banku masz np w koncie firmowym od razu limit kredytowy, który jest idealny na dosłownie każdą sytuację. Warto sprawdzić!

MamaAnia

Post autor: MamaAnia » 11 paź 2019 09:43

Bardzo dobra obecnie jest Santander promocja - za samo założenie konta do końca tego miesiaca mozna zgarnąć 200 zł.Czyli 150 zł w gotówce oraz 50 zl premii w postaci zakupów do Biedronki. Aby to zyskać należy;
do 21 października zarejestrować się na stronie akcji Bonus, następnie poprzez wygenerowany tam link złożyć wniosek o prowadzenie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową, zaznaczając wymagane zgody,
w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (najpóźniej do 31 października) zawrzeć umowę o konto z kartą,
w każdym z następujących po sobie dwóch miesięcy od dnia otwarcia konta (wrzesień/październik lub październik/listopad lub listopad/grudzień) wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą albo Blikiem.,

Konto przy tym ma bardzo korzystne warunki bo jest praktycznie darmowe.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2019 08:45 przez MamaAnia, łącznie zmieniany 1 raz.

Packa

Post autor: Packa » 15 paź 2019 12:53

Ja uważam, że najlepiej skorzystać w tym temacie z porad specjalistów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”